9 TÁCHA Pavel 2 1 6   - 19 VAZDA Radek 2 6
12 STEHLÍK David     4   - A LONSMÍN Tomáš 2 2 3
20 KOPIC Petr   2 2   -
A PÁVEK Karel 3 2 4

V 11. kole nastoupili hokejbalisté plavského béčka proti Huricanu, mužstvu, jehož dres obléká i explavský útočník Jan Šívr.

Lépe začali hosté, když hned v 1. minutě zaskočil Pivce nahozením z nulového úhlu Mizera a otevřel skóre. Na vyrovnání jsme si museli počkat do 6. minuty, kdy z pravého křídla napřáhl Kocourek a zamířil přesně pod horní tyčku. O minutu později vypálil od modré P. Tácha a bylo to 2:1. Účet úvodní části uzavřel v 10. minutě Kocourek, který vypálil z dálky a lapačka brankáře Šicnera, jenž tentokrát nahradil obvyklou brankářskou jedničku Sochackého, sáhla do prázdna. Snížení měl poté na holi Mizera, Pivec ale vytáhl skvělý zákrok a neinkasoval.

Hned v první minutě druhé části zamířil přesně Ribola a domácí vedli 4:1. Vzápětí ze hry odstoupil Kopic, který si obnovil zranění z minulého týdne. Ve 25. minutě přišli ke slovu hosté, kteří snížili na 4:2. Druhá polovina druhé třetiny pak jednoznačně patřila domácím, kteří si na hřišti otevřeli střelnici a skórovali téměř z každé střely. Ve 31. završil hattrick Kocourek, ve 33. minutě převedl pěknou střelu T. Lonsmín, poté se během jednoho střídání dvakrát trefil Pávek a gólově bohatou sedmiminutovku uzavřel ve 38. minutě T. Lonsmín.

Je tedy celkem logické, že závěrečná část se dohrávala víceméně z povinnosti. Přesto jsme se v ní dočkali pěti branek. Ve 44. minutě plavští špatně střídali, čehož využil Kamenský a snížil na 9:3. Vzápětí vypálil z téměř nulového úhlu Kocourek, míček trochu záhadně skočil přesně v horním růžku branky a bylo to 10:3. Jedenáctý plavský gól přidal o 2 minuty později P. Tácha, poté ale brankové hody ustaly a další 2 branky padly až v závěru utkání. Nejprve se prosadil hostující Šívr a definitivní podobu skóre stanovil po nádherném "ťukesu" s T. Lonsmínem Pávek.