8 STEHLÍK František   1 -3   - 17 RIBOLA Jiří 1 2 0
9 TÁCHA Pavel   2 -3   - 19 VAZDA Radek 1 3 4
A TÁCHA Matěj 2 3 4 2 -
A URBÁNEK Martin 1 1 1

Poslední listopadový den nastoupili hokejbalisté plavského "B" mužstva k dalšímu utkání, čekala je totiž dohrávka 8. kola proti mužstvu Cardiax a byla to dohrávka hodně divoká.

Plavští začali náporem, jenže z hned z prvního protiútoku otevřeli skóre domácí. Rychlou odpověď si přichystal střelecky disponovaný Kocourek, který přidal v 10. minutě i druhý plavský gól. Plavští měli i nadále velkou převahu, další gól už ale nepřidali.

Druhou část začali lépe domácí, plavští jen přihlíželi jejich vyrovnávajícímu gólu a začala tak gólová přetahovaná. Vzápětí sice strhl vedení zpět na plavskou stranu Jiříček, ale "Cardiaci" se nevzdávali a ve 28. minutě znovu vyrovnali. Ve 32. minutě unikl do brejku Vazda a v pádu znovu vrátil vedení hostům. Další zajímavé věci se udály v závěru druhé části. Nejprve totiž hráli plavští přesilovku, přestože ji nejprve hráli celkem dobře, neskórovali, a tak do brejku vyrazili domácí a bylo opět vyrovnáno. Nerozhodný stav ale vydržel jen necelou minutu. To se nadvakrát trefil Ribola a když vzápětí zvýšil M. Tácha na 6:4 pro hosty, vypadalo to, že bude odpor domácích přece jen zlomen.

V tomto duchu začala i závěrečná třetina. Hned v její první minutě se z dorážky nemýlil znovu M. Tácha. Ve 45. minutě našel Vazda zpoza branky Urbánka a ten přidal osmý plavský gól. Ve 48. minutě přišla pátá branka v Pivcově síti, nicméně vzápětí po dalším závaru před domácí brankou zívala prázdná branka hned na dva plavské hráče a míček do ní nakonec dopravil Kocourek, který tak završil hattrick. V 54. minutě pak Jiříček zakulatil skóre na desítku a vypadalo to, že utkání dospěje k poklidnému závěru. Jiného názoru ale byli domácí, kteří využili toho, že plavští totálně polevili, začali v pravidelných minutových intervalech snižovat a nakonec to stihli tak, že v poslední vteřině snížili na 9:10. Utkání tak skončilo hodně divokým výsledkem.