8 STEHLÍK František     1   - 19 VAZDA Radek 1   0
9 TÁCHA Pavel 2   1   - 20 KOPIC Petr 1 1 0
12 STEHLÍK David     1   - A BARTIZAL Martin     -1
17 RIBOLA Jiří     1 6

K utkání 5. kola I. ligy - skupiny "A" odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" do Čejkovic, kde se utkali s nováčkem z Dřítně.

A nezačali vůbec šťastně. Hned v první minutě totiž Ribola ve snaze o rozehrávku namazal soupeři mezi kruhy a ten toho okamžitě využil. Domácí tento gól pochopitelně nabudil, a tak se v úvodu hrálo zejména před brankou, kterou hájil plavský brankář Beneš. Ten ale žádný další míček za svá záda nepustil, a postupně se tak ke slovu začali hlásit i hosté. Do dobré pozice se prodral Jiříček, na domácího brankáře ale nevyzrál. Co se nepovedlo jemu, podařilo se v závěrečné minutě úvodní části Vazdovi, který úspěšně dorazil Jiříčkovu střelu odraženou od zadního mantinelu.

Tak jak plavští úvodní část zakončili, začali i třetinu druhou. Hned v její první minutě zachytil Kopic soupeřovu rozehrávku, dostal se do samostatného nájezdu, který proměnil a hosté vedli. O 2 minuty později hosté svého soupeře uzamkli v jeho obranném pásmu a P. Tácha zvýšil na 3:1. Dvoubrankové vedení plavským hokejbalistům vydrželo do 34. minuty, kdy domácí v přesilovce snížili. A když se o chvilku později prosadili po střele ihned po buly, bylo vyrovnáno. O 2 minuty později pak v roli falešného křídla vyrazil na zteč P. Tácha, svůj výpad zakončil přesnou křížnou střelou a plavští znovu vedli.

Závěrečná část se nesla ve znamení domácí snahy o vyrovnání. Hosté ale pozorně bránili, bez větších problémů přečkali i oslabení a snažili se hrozit z protiútoků. V 54. minutě přišlo vyloučení na domácí straně a plavští měli možnost v přesilovce své vedení pojistit. Přestože ji zprvu hráli velmi dobře a domácího brankáře zasypali sprškou střel, nakonec chybovali, domácí se dostali do brejku a vyrovnali. Další branky jsme se už nedočkali, což znamená, že plavští potřetí za sebou remizovali.