5 SRBENÝ Tomáš     3 2 - 97 MAURER Ondřej 2 1 2
7 BARTIZAL Martin 1   3   - 99 TÁCHA Zdeněk   4 5 4
18 LONSMÍN Pavel     4 2 -
B TÁCHA Pavel   1 2   -

V 6. kole nadstavbové části nastoupili plavští hokejbalisté proti starému známému soupeři, mužstvu Ryzab Group.

Plavští začali na dobrovodském hřišti jako z partesu. Hned v první minutě nabil Z. Tácha J. Táchovi a ten otevřel skóre. Ve 3. minutě vyrazil na zteč po pravém křídle Bartizal a bylo to 2:0 pro hosty. Poté pod kotel přitopili domácí, roztočili v plavském obranném pásmu slušný kolotoč, na bezchybného Beneše si ale nepřišli. Ten se nejvíce zaskvěl při Lencově dorážce z bezprostřední blízkosti, kterou lapil bravurním semaforem. Ve 12. minutě pak znovu udeřili plavští, kteří se po delší době vymanili z defenzívy a výsledkem byla přesná střela J. Táchy. O 2 minuty později předvedli hosté přímočarou akci, na jejímž konci nezaváhal M. Tácha.

Ve druhé části plavští kontrolovali svůj náskok. Trochu se přitvrdilo a výsledkem byla dvě vyloučení Z. Táchy. Domácí tak krátce po sobě hráli dvě přesilovky a obě dokázali využít. Při druhém gólu se plavští hodně zlobili, neboť těsně před tím, než jej domácí vstřelili, unikl ve vlastním oslabení Maurer, byl zahákován, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá. To, že domácí utkání více nezdramatizují, se rozhodlo v rozmezí mezi 35. a 36. minutou, kdy se prosadili M. Tácha a Maurer a vytáhli znovu skóre na čtyřbrankový rozdíl. Minutu a půl před koncem druhé třetiny se začalo trochu jiskřit, když si před Havlínovou brankou své názory velmi důrazně vyměnili J. Tácha a Švec.

Úvodní část začala plavskou přesilovkou, ta však změnu skóre nepřinesla. Hosté své vedení víceméně kontrolovali a domácí se ke korigování výsledku dostali až 55. minutě. Závěrečné slovo ale patřilo Maurerovi, který v 58. minutě stanovil konečné skóre 3:7.