5 SRBENÝ Tomáš   1 2   - 68 TÁCHA Matěj   1 2
8 TRNÉNÝ Tomáš 1 1 4 - 97 MAURER Ondřej 1 1 3 2
18 LONSMÍN Pavel 1   2   - 99 TÁCHA Zdeněk 2 1 2
19 PÁVEK Karel 1   2

V utkání o 3. místo proti sobě nastoupili poražení semifinalisté HBC Plav a HBC Ryzab Group.

Plavští stejně jako v semifinále vsadili na celoplošný agresivní hokejbal a to se ukázalo jako velmi účinné. Od první minuty si vytvořili celkem slušný tlak a brzy začaly padat i branky. Skóre otevřel v 6. minutě P. Lonsmín, jehož střela z voleje skončila v odkryté části Havlínovy branky. Hosté z ničeho nic vyrovnali v 10. minutě, když potrestali menší zmatek v plavském obranném pásmu. O minutu později ale Havlína zaskočil přízemní střelou Trněný a plavští znovu vedli. Klid na jejich hokejky přinesl v závěru úvodní části Bárta, který dvěma slepenými góly vytáhl skóre na 4:1.

V úvodu druhé části jsme byli svědky nepříjemné situace, kdy se při forčekingu zranil M. Tácha a za pomoci spoluhráčů ze hřiště odkulhal s poraněným kolenem. Plavské hráče tato situace nikterak nevykolejila a dál šli za svým cílem. Ve 26. minutě donutil napadající Z. Tácha soupeře k chybné rozehrávce a tu bezchybným blafákem potrestal Maurer. O minutu později zakončil obléhání branky Z. Tácha a bylo to 6:1. Těsně před koncem druhé části pak Bárta vysunul Z. Táchu, ten si s brankářem Havlínem poradil precizním forhendovým blafákem a zvýšil na 7:1.

V úvodní minutě závěrečné části hosté potrestali plavskou lehkovážnost, snížili a poněkud ožili. Svůj zlepšený výkon poté korunovali ve 48. minutě, kdy využili přesilovou hru a snížili na 7:3, nicméně zbytek utkání už zase patřil plavským hokejbalistům. Ti v 55. minutě také po Pávkově střele využili přesilovku a poté se už mohli radovat ze zisku bronzových medailí.