5 SRBENÝ Tomáš 1 3 9   - 68 TÁCHA Matěj 4 5 10
8 TRNĚNÝ Tomáš 2 3 9   - B KOPIC Petr 2 4 3
18 LONSMÍN Pavel   2 4   -
19 PÁVEK Karel 1 1 4   -

V posledním utkání roku 2013 nastoupili plavští hokejbalisté proti Samsonu a určitě chtěli převést lepší výkon než v letošním prvním vzájemném utkání.

Úvod utkání jim ale příliš nevyšel. Hosté totiž hned v první minutě potrestali plavskou chybu a dostali se do vedení. Plavští poté přidali na obrátkách, v několika dobrých střeleckých příležitostech se ocitl Bartizal, ale Obložinský hájící hostující branku byl pozorný. Překonal ho až v 8. minutě Kopic, který si rukou stáhl míček ze vzduchu a poté zamířil přesně pod horní tyčku. Mezi 11. a 14. minutou pak přišla neuvěřitelná gólová smršť. Vše odstartovala překvapivá střela Srbeného a v tom samém střídání plavští přidali další 3 branky. Dvakrát během pár sekund skóroval M. Tácha a další gól přidal Bartizal. A když se hned v následující minutě trefil i Pávek, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto.

I druhá část patřila plavským hokejbalistům, i když branek tentokrát padlo méně než v části úvodní. Ve 22. minutě uvolnil Trněný dlouhou přihrávkou M. Táchu a ten se v samostatném nájezdu nemýlil. Ve 28. minutě se prosadil znovu M. Tácha, poté sice ke slovu přišli hosté, ale domácí i nadále tlačili a kolotoč nakonec zakončili svým devátým gólovým zápisem. Postaral se o něj Trněný, jenž do sítě dorazil Bartizalovu střelu, která se odrazila od tyčky Obložinského branky.

Závěrečnou část začali lépe hosté, kteří dvěma rychlými góly snížili na 9:4. Zbytek třetiny ale jednoznačně patřil domácím, kteří si na hřišti otevřeli pořádnou střelnici. Brankostroj odstartoval slepenými brankami ve 43. a 44. minutě Bartizal. Ve 46. minutě mířil přesně Trněný a poté přišly chvíle J. Táchy, který mezi 49. a 55. minutou nastřílel čistý hattrick. To ale stále ještě nebylo vše. O minutu později zamířil přesně Kopic a konečnou podobu skóre stanovil v 59. minutě Bartizal. Plavští tak zvítězili vysoko 17:4.