5 SRBENÝ Tomáš 1   6   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 2 0
7 BARTIZAL Martin 1 3 6   - B BÁRTA Jan 4 1 5
18 LONSMÍN Pavel   1 1   -
19 PÁVEK Karel 2 2 0 2 -

V 3. kole 1. ligy AHbK - skupiny "A" nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Flying Elephants. Protože se museli obejít bez nemocného Maurera a zraněného Trněného, dostal příležitost šestnátiletý mladík Jan Bárta, který na sebe upozornil v sobotním utkání "B" mužstva.

První střelu v utkání si sice připsali domácí, jinak ale první třetina patřila plavským hokejbalistům. Ti se dostali do vedení v 5. minutě, kdy Pávek nezištnou přihrávkou našel Z. Táchu a ten pohodlně otevřel skóre. V 8. minutě přišlo první vyloučení a přesilovka pro hosty, do přečíslení se ale dostali domácí, nicméně Beneše nepřekonali. Další přesilovka ve 14. minutě už hostujícím hráčům vyšla. Pávkovu střelu totiž brankář Havel neudržel, volný míček v brankovišti nejrychleji našel M. Tácha a doklepl jej do sítě. O 3 minuty později přišel třetí plavský úder, po pěkné kombinační akci zakončoval Pávek. Vzápětí přišli ke slovu i domácí poté, co Klimeš ze vzduchu dorazil míček odražený od horní tyčky Benešovy branky.

Druhá třetina přinesla poměrně zajímavou přestřelku. Ve 23. minutě vyšel "Elephantům" rychlý protiútok a přesnou střelou z pravého křídla snížili na 2:3. Poté zase začali úřadovat plavští, kteří si v útočném pásmu vytvářeli spoustu střeleckých příležitostí. V jedné z nich se bekhendem prosadil Bárta a o 2 minuty později zamířil přesně do horního růžku Bartizal. Hosté při svých útočných manévrech občas zapomínali na zadní vrátka, a tak do otevřené obrany často útočili i domácí, kteří se také záhy dočkali dvou branek. Při první z nich prošel Benešovi míček "teploměrem" a při druhém z nich nešťastně změnil směr střely Pávek. Pávek si vše vynahradil o minutu později, kdy si naběhl na přihrávku Z. Táchy a uklidnil plavské hráče šestým gólem v Havlově síti.

Závěrečná část patřila jednoznačně hostujícím hokejbalistům. O jejich místy až drtivé převaze svědčí počet střel, který byl ve třetí třetině 3:23. Celkem logicky jsme se dočkali i dalších branek v domácí síti. Ve 43. minutě se před brankou nejlépe zorientoval Bárta a zvýšil na 7:4 pro hosty. O minutu později zakončil pěknou kombinační akci přesnou střelou Srbený a bylo to 4:8. V 52. minutě odešel na trestnou lavici Pávek, ale plavští udeřili i ve vlastním oslabení a to hned dvakrát. Nejprve J. Tácha za Havlovo brankou dlouho motal soupeřům hlavy, aby nakonec přihrál svému bratrovi Matějovi a ten se zakončením neměl problém. M. Tácha byl i autorem další branky, která padla v tom samém oslabení. V závěrečných minutách se ještě dvakrát na brankovišti prosadil pohotový Bárta a stanovil tak konečné skóre 4:12.