1. liga AHbK skupina "A" 2013/2014 - 2. kolo

28.09.2013 10:30 HBC PLAV - HC Krasejovka

Výsledek 6 : 13
Třetiny 2:5 1:5 3:3
Střely na branku 36:52 (11:19;12:18;13:15) Zásahy brankářů 39:30 (14:9;13:11;12:10)

B KOPIC Petr     -5   -

Ve druhém utkání sezóny narazili plavští na favorita z Krasejovky a sehráli s ním utkání, které přineslo úctyhodných 19 branek. Bohužel, 13 jich padlo do plavské sítě.

Úvodní nápor Krasejovky plavští ustáli, ale jen co se zdálo, že by se hra mohla začínat vyrovnávat, zapomněli za svými zády rozběhnutého R. Uhlíře a ten se tváří v tvář brankáři většinou nemýlí. V 9. minutě domácí znovu propadli a hosté přečíslení zakončili druhým gólem. Krasejovka byla rázem na koni a než se domácí vzpamatovali, inkasovali další dvě branky. Poté se ke slovu dostal J. Tácha, který dvakrát zamířil přesně pod horní tyčku Vojtovy branky a snížil na 2:4. Plavské vzepětí ale mělo pouze jepičí život, neboť hosté hned z protiútoku přidali pátou branku.

Hned po úvodním vhazování druhé části se po pravém křídle prohnal Z. Uhlíř, zamířil přesně nad Benešovu lapačku a bylo to 2:6. Poté přitlačili i domácí, Maurer snížil, další góly měli na holích M. Tácha a Kopic, ale neuspěli. Skóre se tak měnilo na straně druhé. Ve 30. minutě udeřili hosté dokonce ve vlastním oslabení a do konce druhé části přidali další dvě branky.

Závěrečná část byla nejvyrovnanější a přinesla po třech brankách na obou stranách. Hosté se prosadili ve 48.minutě, za domácí vzápětí odpověděl Z. Tácha. Podobná situace přišla v 53. minutě, kdy nejprve skórovali hosté a vzápětí našel skulinku mezi Vojtovýmí betony P. Lonsmín. V 56. minutě unikl do samostatného nájezdu obránce Srbený a snížil na 6:12, v závěru ale ještě skórovali tak hosté a stanovili tak hodně divoký konečný výsledek 6:13.