Semifinále play off 1. ligy AHbK - nadstavbové skupiny "D" 2013/2014 - 2. utkání

29.03.2014 12:30 HBC PLAV "B" - SK Dobrá Voda

Výsledek 7 : 4
Třetiny 3:1 4:1 0:2
Střely na branku 47:36 (21:11;14:10;12:15) Zásahy brankářů 32:40 (10:18;9:10;13:12)

14 SOKOLÍK Miroslav   1 0

K odvetnému utkání semifinále play off skupiny "D" nastoupili plavští hokejbalisté proti Dobré Vodě a očekávalo se, že na menším plavském hřišti budou hosté nebezpečnější, než tomu bylo v prvním souboji na Dobré Vodě.

Leč realita byla zcela jiná. Domácí začali hodně suverénně a šli do vedení už ve 3. minutě, když Jiříčkovo nahození brankář Schmied přes clonícího Vazdu asi neviděl. V 6. minutě skóroval znovu Jiříček a když o minutu později dorazil Kopicovo nahození M. Tácha, vedli domácí 3:0. Hosté sice v 10. minutě snížili, ale jinak působili dost odevzdaným dojmem, takže na hřišti i nadále dominovali domácí.

Ti ve střílení branek pokračovali i ve druhé části. Ve 23. minutě dorazil Novotného střelu M. Tácha a ve 31. minutě v přesilové hře dorazil šikovně ze vzduchu svou vlastní střelu Vazda. Hosté sice vzápětí snížili, ale ve 34. minutě chybovali v rozehrávce za vlastní brankou, míčku se chopil Kopic a střelou mezi betony zvýšil na 6:2. V poslední minutě druhé části pak Sokolík přenechal míček do tandemu Jiříčkovi a jeho zápěstí bylo neomylné.

Do závěrečné části tak domácí vstupovali s luxusním pětibrankovým náskokem a pod dojmem jasného vedení poněkud polevili, čehož ve 47. a 54. minutě využili hosté ke kosmetické úpravě skóre. Dalších branek jsme se nedočkali a tak plavští bez větších problémů postupují do finále.