4 NOVOTNÝ Jiří 1 1 - 20 KOPIC Petr 1   0
9 TÁCHA Pavel 1 2 1   - A TÁCHA Matěj 1 1 -2
12 STEHLÍK David     -3   -
19 VAZDA Radek 1 1 -3   -

V posledním utkání základní části nastoupili plavští hokejbalisté proti loňskému finalistovi extraligy, mužstvu Ryzab Group.

Bezbrankový stav vydržel do 6. minuty, kdy plavští chybovali ve svém obranném pásmu a hosté jejich chybu potrestali. V 10. minutě byl před brankou důrazný Kopic a bylo vyrovnáno. Hosté ale v 15. minutě vstřelili dvě slepené branky a první část tak vyhráli 3:1.

Když hned v úvodu druhé třetiny ztratili domácí míček za vlastní brankou a exreprezentant Nýdl je potrestal čtvrtým gólem, zdálo se, že utkání bude mít jednoznačný průběh. Domácí ale flintu do žita nehodili, ve 26. minutě proklouzl po levém křídle M. Tácha a snížil. Plavští poté ožili a druhá polovina druhé třetiny probíhala v jejich režii. Po zásluze se také dočkali dvou branek znamenajících vyrovnání. Ve 37. minutě důraznou dorážkou vlastní střely nejprve Vazda snížil na 3:4 a o vyrovnání se v poslední minutě postaral Novotný, jehož střelu sice domácí obránci zblokovali, míček ale obloukem přeplachtil brankáře Havlína a zapadl do sítě.

Nerozhodný stav ale vydržel pouze krátce. Hned v první minutě druhé třetiny zůstal před Pivcem hostující útočník trestuhodně volný a vrátil hostům vedení. Než se plavští vzpamatovali, inkasovali ve 45. a 47. minutě další dvě branky a vypadalo to, že je rozhodnuto. Domácí ale bojovali dál, v 50. minutě se zpoza branky pohotově prosadil Jiříček a v 53. minutě snížil P. Tácha na jednobrankový rozdíl. Klid na hostující hokejky ale vrátil v 56. minutě zkušený Nýdl a na jeho branku už domácí odpověď nenašli. Svému soupeři tak podlehli 6:8.