1 PIVEC Radek 60 26 6 82,9   13 JIŘÍČEK Miroslav   1 -2
2 KOCOUREK Lukáš 1 -2 - 19 VAZDA Radek   -2
4 NOVOTNÝ Jiří     0   - 20 KOPIC Petr 1   0
9 TÁCHA Pavel 3   0   -
12 STEHLÍK David     -2 2 -

V prvním novoročním utkání nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Křenovicím a utkání se jim příliš nepovedlo.

V první minutě sice zahrozili T. Lonsmín s Kopicem, vzápětí ale vyrazili do protiútoku domácí, kteří využili Novotného podklouznutí, Pivec první střelu neudržel a dobíhající útočník dotlačil míček za brankovou čáru. V 11. minutě přišlo vyrovnání, o které se střelou od modré, kterou domácí brankář přes clonící hráče neviděl, postaral P. Tácha. K vidění byl bojovný, ale značně neurovnaný hokejbal.

Podobný obrázek byl k vidění i ve druhé třetině. Domácí byli pohyblivější, a právě jejich pohyb a důraz dělal plavským hokejbalistům velké problémy. Nakonec z toho také resultovaly 4 branky v Pivcově síti a s hostujícími hráči to vypadalo zle nedobře. Těsně před koncem druhé třetiny ale využil přesilovku T. Lonsmín a gól do šatny plavské hráče přece jen trochu probudil.

Hned na začátku závěrečné třetiny se z dorážky prosadil P. Tácha, a když tentýž hráč ve 45. minutě přidal další gól, byli hosté zpět v zápase. Vítr z plachet jim na chvíli vzal šestý gól v Pivcově síti, nicméně v 56. minutě Kopic snížil na 6:5 a znovu zadělal na drama. Dalších branek jsme se ale nedočkali ani v závěrečné hře bez brankáře a tak rok 2014 plavští začali těsnou porážkou.