8 STEHLÍK František 1 1 2 - 20 KOPIC Petr 3 1 5
9 TÁCHA Pavel 1 2 5 2 - A TÁCHA Jan 2 3 5
12 STEHLÍK David 1   2   -
A PÁVEK Karel   2 5   -

V 10. kole 1. ligy - skupiny "B" přivítalo plavské "béčko" poslední mužstvo tabulky Rapid-Stoupa a bylo tedy favoritem.

Roli favorita také začalo rychle plnit. Už ve 4. minutě potrestal Kopic chybu v soupeřově rozehrávce a domácí vedli. V 7. minutě se uvolnil Jiříček, zamířil přesně k tyčce a bylo to 2:0. Hned o minutu později se ve schrumáži před brankou nejlépe zorientoval J. Tácha a vypadalo to, že utkání bude mít jednoznačný průběh. V 16. minutě to ale domácí přehnali s kombinací, čehož hosté využili k rychlému protiútoku a situaci dva na jednoho vyřešili ukázkově. A když o 2 minuty později rozebrali domácí obranu do posledního šroubku a snížili na rozdíl jediné branky, bylo rázem opět o co hrát.

Ve druhé třetině jsme viděli téměř permanentní nápor domácích, brankář Schmied ale čaroval a držel hosty ve hře. Gólu jsme se tak dočkali na straně druhé a ve 29. minutě bylo vyrovnáno. O 2 minuty později ale nahodil míček z nulového úhlu P. Tácha, ten se od betonu brankáře překvapivě odrazil do sítě a domácí znovu vedli. Jejich vedení v závěru třetiny navýšil svou druhou brankou Jiříček a plavští tak vedli 5:3.

Ve 43. minutě vyrazil na zteč Kopic, zamířil přesně k pravé tyčce a bylo to 6:3. O minutu později pak rychlou kombinaci zakončil J. Tácha a bylo definitivně jasné, že body zůstanou v Plavu. V 52. minutě se na hrotu zjevil obránce D. Stehlík a tento jindy spíše sváteční střelec si tváří v tvář brankáři věděl rady. V 58. minutě se z bezprostřední blízkosti prosadil F. Stehlík a definitivní podobu skóre stanovil v závěrečné minutě Kopic.