4 NOVOTNÝ Jiří 1 1 3 - 19 VAZDA Jan 1   2
8 STEHLÍK František 1   2   - 20 KOPIC Petr 1 3 3
9 TÁCHA Pavel 1   3 2 - A TÁCHA Matěj   1 0
12 STEHLÍK David   1 2   -

V 6. kole I. ligy - skupiny "B" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Křenovicím. Zajímavostí utkání bylo, že po sedmi letech brankářskou výstroj oblékla dlouholetá opora plavského brankoviště Roman Lonsmín.

Domácí začali výborně. Skóre otevřel hned v 1. minutě pohotovou dorážkou ze vzduchu P. Tácha. Hosté zahrozili v 5. minutě, kdy za R. Lonsmínem zazvonila horní tyčka, poté ale zase úřadovali plavští. V 7. minutě střílel z voleje přesně Kopic a v 9. minutě si cestu do sítě našla Novotného střela. Ve zbytku úvodní části měli hru převážně pod kontrolou domácí, dalších branek jsme se ale nedočkali.

Další branky jsme se dočkali ve 24. minutě. Postarali se o ni bratři Stehlíkové, autorem branky byl F. Stehlík, který z levé strany zamířil přesně pod horní tyčku. Vzápětí se ve vyložené šanci objevil M. Tácha, za již překonaným brankářem ale zachránil jeden z křenovických obránců. Poté několikrát zahrozili i hosté, R. Lonsmín v plavské brance ale působil jistě. Ve 33. minutě ale přece jen kapituloval, když jej překonal před brankou trestuhodně volný Kudláček. Čtyřbrankový náskok domácím vrátil ve 38. minutě důrazný Vazda a stav 5:1 platil i po skončení druhé třetiny.

Závěrečná třetina příliš pohledný hokejbal nepřinesla. Hra byla poměrně často kouskovaná a ani jedno mužstvo se nemohlo dostat do příliš vysokého tempa. Gólu se nakonec dočkali hosté, a to dokonce ve vlastním oslabení, kdy zachytili Kopicovu přihrávku a rychlý brejk zakončili střelou do levého růžku Lonsmínovy branky. Další komplikace ale domácí nepřipustili. V 53. minutě se z dorážky prosadil Bárta, tentýž hráč v 58. minutě proměnil bekhendovým blafákem samostatný nájezd a stanovil tak konečné skóre 7:2.