4 NOVOTNÝ Jiří -1 - 19 VAZDA Radek 2 1 3
8 STEHLÍK František   1 2   - 20 KOPIC Petr 1   0
9 TÁCHA Pavel     0   - A TRNĚNÝ Tomáš   1 1
18 LONSMÍN Tomáš 1   1   -

V 5. kole 1. ligy AHbK - skupiny "B" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Huricanu, mužstvu, jehož hlavní osobností je explavský útočník Jan Šívr. Dal se tedy očekávat velice zajímavý souboj.

Úvodní třetina nabídla bojovný hokejbal, ve kterém měli mírnou převahu měli hokejbalisté z Plava. Ze strany domácích byl podle očekávání nejnebezpečnější Šívr, plavští si na něj ale dávali velký pozor, takže ani on před Benešem nic převratného nevymyslel. Jediné branky úvodní části jsme se dočkali v 10. minutě. Postaral se o ni Vazda, který zachytil soupeřovu nepřesnou rozehrávku a poté zamířil přesně pod vyrážečku brankáře Voneše.

I ve druhé části měli mírně navrch hosté. Za domácí opět nejvíce hrozil Šívr, ale plavská obrana v čele s brankářem Benešem na něj byla připravena. Více vzruchu tak k vidění bylo na druhé straně. Domácí brankář Voneš odolával až do 30. minuty, kdy Bárta uvolnil před brankou osamoceného Kopice a ten si tváří v tvář brankáři věděl rady. Po této brance plavská převaha ještě vzrostla, třetí gól ale nepřišel. Ve 37. minutě tak udeřili domácí. Šívr ve dvou vyložených šancích Beneše sice nepřekonal, plavští ale poté v obraně poněkud zazmatkovali a domácí toho využili ke snížení na 1:2.

Ráz závěrečné části určila výborně sehraná přesilovka hned v její první minutě. Po rychlé kombinaci našel Bárta přihrávkou napříč útočným pásmem T. Lonsmína a ten do odkryté branky nezaváhal. Další povedenou kombinaci plavští předvedli ve 47. minutě, kdy Jiříček uvolnil F. Stehlíka, ten vše ještě vyšperkoval přihrávkou na Vazdu, na kterého zívala jen prázdná branka. Definitivní pojistku pak po ekvilibristické akci Jiříček přidal Jiříček. Domácí sice v 56. minutě snížili na 2:5, na plavském vítězství to ale už nemohlo nic změnit.