43. Jiříček Vazda, Novotný 3:5 Přesilovka

Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 14 SOKOLÍK Petr   1 -2
4 NOVOTNÝ Jiří 1 -3 - 19 VAZDA Jan 1 -1
8 STEHLÍK František   1 -1   - 20 KOPIC Petr 1   -1
9 TÁCHA Pavel     -2   -
12 STEHLÍK David     -1 2 -

Ve 2. kole narazili hokejbalisté plavského "béčka" na Lafetu. Jednalo se tak o reprízu loňského finále play off I. ligy.

Začátek utkání patřil Lafetě. Plavští hráli hodně opatrně, a tak ve větší permanenci byl domácí brankář Pivec. Ten udržel čisté konto do 12. minuty, kdy hosté otevřeli skóre. Poté přišli ke slovu i do té doby dost neviditelní domácí. Ve 14. minutě Kopic tečoval nahození F. Stehlíka a bylo vyrovnáno. V 19. minutě zachytil soupeřovu rozehrávku Jiříček, tváří v tvář brankáři Vobrovi nezaváhal a domácí rázem vedli.

Druhá třetina se ale domácím hokejbalistům vůbec nepovedla. Hosté nejprve dvěma přesnými zásahy ve 22. a 27. minutě vývoj skóre znovu otočili ve svůj prospěch. Poté přišla plavská přesilovka, domácí na ni ale asi dlouho nezapomenou, neboť během ní dvakrát chybovali a hosté dvakrát skórovali. Z tohoto šoku se domácí až do konce třetiny prakticky nevzpamatovali, a tak prohrávali 2:5.

Šanci na zvrat přinesla další přesilovka v úvodu závěrečné části, kterou tentokrát plavší sehráli dobře a Jiříček snížil. I hosté ale ukázali, že umějí hrát přesilovku a ve 48. minutě zvýšili opět na rozdíl tří branek. No a protože se až do konce už nic podstatného neudálo, znamená to, že plavští svému soupeři podlehli 3:6.