4 NOVOTNÝ Jiří 2 1 3 - A TÁCHA Jan 1 1 3
8 STEHLÍK František     0 2 - A TÁCHA Matěj 1 3 3
10 MATUSCHKA Petr   1 3   -
12 STEHLÍK David   1 0   -

K prvnímu utkání sezóny nastoupilo plavské "béčko" proti "Cardiakům", soupeři, proti kterému se mu v loňské sezóně vůbec nedařilo.

Možné obavy ze soupeře rozptýlil hned v první minutě J. Tácha, který se zjevil mezi kruhy a otevřel skóre. Hosty do hry vzápětí vrátil chybnou rozehrávkou D. Stehlík a hosté za ni poděkovali vyrovnávajícím gólem. Po tomto rychlém úvodu se hra zklidnila. Na obou stranách jsme viděli několik náznaků šancí, oba brankáři je bez větších problémů vyřešili.

Druhou část začali domácí přesilovkou, ta však neměla dlouhého trvání, neboť před pronikajícím Mühlstejnem hasil požár nedovoleným způsobem Kopic. Ve 25. minutě, kdy už se zase hrálo 4 na 4, přišel druhý gól domácích, o který se postaral M. Tácha. Ve 31. minutě hosté opět vyrovnali, jejich radost ale hned vzápětí překazil Jiříček, když brankáře Jílka zaskočil střelou z uctivé vzdálenosti.

V úvodu závěrečné třetiny se na pravé straně uvolnil Jiříček a domácí vedli o 2 branky. Hosté poté přidali a vytvořili si před Pivcem několik nebezpečných závarů. Plavští ale s vypětím všech sil odolali a ve 49. minutě sami udeřili poté, co se tvrdou střelou z voleje trefil Novotný. Hosté bojovali dál, jejich nápor ale ukončilo v 54. minutě sekání jednoho z jejich hráčů. Domácí poté přesilovku sehráli velmi dobře a po rychlé kombinaci zvýšil Novotný na 6:2. Když se o minutu později prosadil Kopic, bylo o osudu utkání rozhodnuto definitivně. Hosté sice v závěru ještě snížili, ale na tom, že první vítězství v sezóně si připíší domácí, to už nemohlo nic změnit.