4 NOVOTNÝ Jiří 3   2 - 19 VAZDA Radek 1   3
8 STEHLÍK František   1 4   - 20 KOPIC Petr 1 1 1
9 TÁCHA Pavel   2 2   - A TÁCHA Zdeněk 2 1 3 2
12 STEHLÍK David   1 4   -

V odvetném utkání čtvtfinále play off I. ligy AHbK chtěli hokejbalisté plavského "B" mužstva potvrdit vítězství z prvního souboje a postoupit do semifinále.

Úvod utkání jim ale přinesl celkem slušný šok. Hostům totiž stačilo pouhých 10 sekund k tomu, aby dokonale zaskočili domácí hráče a z první střely šli do vedení. Plavské hokejbalisty tento rychlý gól poněkud rozhodil, nicméně postupem času začali nabírat na obrátkách a v 11. minutě se dočkali vyrovnávající branky. Postaral se o ni Matuschka, který se od mantinelu natlačil do střelecké pozice a přízemní střelou zamířil přesně k tyčce. Tentýž hráč měl na holi i druhou branku domácích, mířil ale pouze do tyčky hostující branky.

Domácí si tak na vedoucí gól museli počkat do začátku druhé části, kdy se ve středním pásmu zmocnil míčku Kopic, prošel hostující obranou a střelou na "dřevěnku" hostujícího brankáře poslal domácí do vedení. O dvě minuty později si na Matuschkovu přihrávku mezi kruhy naběhl Novotný a domácí vedli 3:1. Novotný byl při chuti, ve 31. minutě si s Matuschkou zopakoval situaci z 24. minuty a bylo to 4:1. Ve 35. minutě unikl hostující obraně Z. Tácha, jeho únik nezachytl nikdo z hostujících obránců, zachytil ho pouze domácí Novotný a s pomocí tyčky završil čistý hattrick. Hned v následující minutě přišly další dvě branky domácích. Nejprve se po kombinaci s Jiříčkem a F. Stehlíkem prosadil Vazda a hned po buly zamířil přesně kolem brankářovy lapačky Jiříček.

Do závěrečné části tak vstupovali domácí s pohodovým šestigólovým náskokem. Ten hned ve 42. minutě ještě navýšil Z. Tácha, který předvedl brilantní individuální akci. Ve 45. minutě pálil P. Tácha do tyčky, od které se míček odrazil hostům přímo do protiútoku a ti tváří v tvář Pivcovi nezaváhali. Další gól domácích měl na holi D. Stehlík, míček se ale poněkud zvláštně odrazil pravděpodobně pouze od horní tyčky. Definitivní podobu skóre stanovili domácí v 54. minutě, kdy Z. Tácha využil přesilovou hru. Další branky jsme se přes několik slušných šancí nedočkali, což znamená, že plavští zvítězili 9:2 a postoupili do semifinále play off, kde se utkají s Křenovicemi.