8 STEHLÍK František     3   - A TÁCHA Zdeněk 1 2 2
9 TÁCHA Pavel 1   0 2 - A TÁCHA Jan   1 1
12 STEHLÍK David 1   2   -
14 SOKOLÍK Miroslav     3 2 -

V 15. utkáni sezóny nastoupilo plavské "B" mužstvo proti Dobřejovicím a chtělo odčinit předchozí značně nevydařené zápasy.

Úvod ale na velké zlepšení nevypadal. Už ve 3. minutě se Pivec po střele od modré, při které měl zakrytý výhled, jen ohlédl, aby viděl, jak se míček třepe v síti. Domácí ale měli štěstí neboť střelec Tomaško nebyl zapsán v zápisu o utkání a gól tak nebyl uznán. Plavští měli namále i v 6. minutě, kdy Pivec podklouzl, v nepříjemném okamžiku mu ale pomohla dobře postavená tyčka. Poté už začali vystrkovat růžky domácí a ve 12. minutě se po střele P. Táchy dočkali vedoucí branky. Uklidnění na plavské hokejky přišlo v 19. minutě, když se těsně po skončení hodně nepovedené přesilovky prosadil Jiříček.

Druhá třetina patřila domácím. Ve 23. minutě zamířil přesně pod horní tyčku Z. Tácha, o minutu později střelu J. Táchy dorazil D. Stehlík a domácí rázem vedli 4:0. Vydařený vstup do druhé třetiny ještě zvýraznil Novotný, který se ve 27. minutě dočkal své první branky v sezóně. Ve 35. minutě se po pravém křídle protáhl  Vazda a po jeho přihrávce zvýšil Kopic už na 6:0. Poté přišli ke slovu i hosté. Ti se prosadili hned o minutu později při signalizovaném trestu, kdy plavští na chvíli přestali hrát a hosté jejich zaváhání rychle potrestali. Hosté se v závěru třetiny dočkali i druhé branky, takže po dvou třetinách svítilo na ukazateli skóre 6:2.

V závěrečné třetině byla k vidění řada šancí na obou stranách, skóre se ale měnilo pouze dvakrát. V 51. minutě využil přesilovku střelou z voleje Kopic a o minutu později stanovil konečné skóre 8:2 Jiříček.