1 PIVEC Radek 60 30 7 81,1   10 MATUSCHKA Petr   1 -2
8 STEHLÍK František   1 -1 4 - 20 KOPIC Petr     -5
9 TÁCHA Pavel     -2   -
12 STEHLÍK David     0 2 -
14 SOKOLÍK Miroslav     -3 2 -

V dalším utkání I. ligy AHbK přivítali plavští svého jediného letošního přemožitele z Čejkovic a i v odvetě mu podlehli.

V úvodu utkání měli plavští výhodu dvou přesilových her, ale příliš nebezpeční nebyli. Do jediné dobré střelecké příležitosti se dostal Kopic, mířil ale pouze do betonů hostujícího brankáře. V závěru druhé přesilovky navíc P. Tácha nastřelil bránícího hráče, čehož hosté využili k brejku zakončenému vedoucím gólem. Domácí se poté dostali pod tlak, přesto se nakonec dočkali vyrovnávací branky, o kterou se z rychlého protiútoku postaral Jiříček.

Hosté pokračovali v náporu i v první polovině druhé třetiny. Domácí ovšem pozorně bránili, bez větších problémů ustáli i dvě oslabení a poté i oni začali hrozit. Ve 36. minutě uvolnil Matuschka Jiříčka a ten svým druhým gólem poslal domácí do vedení. Matuschka dal o sobě vědět i o minutu později, kdy vybídl ke skórování Sokolíka, ten ovšem odkrytou branku minul. A jak už to bývá, z protiútoku se po nenápadné akci radovali hosté a bylo opět vyrovnáno.

V úvodu závěrečné části hráli plavští přesilovku a po dobře sehrané kombinaci byl blízko ke skórování Vazda. Bohužel pro domácí neuspěl, vzápětí přišla chyba na modré a brejk, po kterém šli do vedení hosté. O 3 minuty později plavská obrana znovu zaváhala a hosté vedli 4:2. Plavská hra se poté sesypala jako domeček z karet a závěrečnou desetiminutovku tak jednoznačně ovládli hosté z Čejkovic, kteří přidali další 3 branky a postarali se o to, že utkání pro domácí nakonec skončilo poměrně slušným debaklem.