4 NOVOTNÝ Jiří 1 5 2 - 19 VAZDA Radek   4 3
8 STEHLÍK František     3 2 - 20 KOPIC Petr 6 1 6
9 TÁCHA Pavel 1 1 6   -
12 STEHLÍK David     2 2 -

V předposledním utkání základní části I. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti poslednímu mužstvu tabulky HBC Stoupa a byli tedy jasným favoritem.

Domácí také začali náporem, vytěžili z něho ale pouze několik zahozených šancí. Hosté vyráželi do útoku pouze sporadicky, přesto se několikrát dostali do přečíslení, ze kterého ovšem nic nevytěžili. To, jak by mělo vypadat zakončení, ukázal svým spoluhráčům obránce P. Tácha, který se v 10. minutě prosmýkl hostující obranou a střelou přes lapačku otevřel skóre. O 4 minuty později dostal Kopic od Vazdy přihrávku zpoza branky a zvýšil na 2:0. Tentýž hráč ale vzápětí ztratil míček na útočné modré a Moravec ze samostatného nájezdu snížil, když střelu, která zazvonila o brankovou konstrukci označili rozhodčí jako gólovou.

Druhá třetina nabídla poměrně slušné plavské trápení. Zatímco v první třetině si domácí vypracovávali alespoň šance, ve druhé části se přizpůsobili hře hostů a před hostující branku se dostávali hodně těžkopádně. Vysvobození nakonec přišlo ve 33. minutě, kdy se do úniku dostal Kopic a střelou mezi betony hostujícího brankáře přidal třetí gól domácích. Definitivní klid na plavské hokejky přinesl o dvě minuty později Jiříček, který střelou do horního růžku využil přesilovku.

Přesto do závěrečné části plavští přeskupili útočné dvojice a oživení na sebe nedalo dlouho čekat. Ve 43. minutě zamířil přesně Jiříček, o minutu později unikl ve vlastním oslabení Kopic a kuriózním blafákem, při kterém mu míček utekl dokonale zmátl všechny včetně soupeřova brankáře a domácí vedli 6:1. Vzápětí v pokračující přesilovce sice hosté snížili, ale závěrečná desetiminutovka patřila jasně domácím. V 50. minutě skóroval Kopic znovu ve vlastním oslabení, v 56. minutě zamířil přesně Matuschka a v 58. minutě přidal devátou plavskou branku Jiříček. To ale nebylo zdaleka všechno, vzápětí zakulatil skóre na desítku Kopic a tentýž hráč o minutu později stanovil konečné skóre 11:2.