8 STEHLÍK František 1 1 2 4 - 19 VAZDA Radek 2 4 5
9 TÁCHA Pavel 3   5   - 20 KOPIC Petr 2 3 5
10 MATUSCHKA Petr 1 1 6   - A TRNĚNÝ Tomáš 1 2 4
12 STEHLÍK David   2 3   -

V posledním utkání roku 2011 nastoupili hokejbalisté plavského béčka proti mužstvu Cardiax.

Po úvodním oťukávání udeřili v 7. minutě plavští a to hned dvěma góly. Nejprve se křížnou střelou z levého křídla trefil Kopic a vzápětí se před brankou prosadil P. Tácha. V 10. minutě sice domácí snížili, jinak ale úřadovali plavští. Ve 12. minutě zvýšil na 3:1 T. Lonsmín, v 15. minutě se od modré trefil P. Tácha a skóre úvodní části uzavřel poměrně kuriózním gólem T. Lonsmín, když si našel míček ležící na betonu domácího brankáře a doklepl jej do sítě.

Ve 22. minutě zvýšil Vazda na 6:1 pro hosty a v 25. minutě se své branky konečně dočkal i smolař posledních utkání Jiříček. Ve 33. minutě využili domácí mírné dezorientace plavské obrany a snížili, poslední slovo druhé části ale patřilo plavskému útočníkovi Vazdovi.

Hned v první minutě úvodní části předvedli plavští pěknou kombinaci, po které se na soupeřovu branku řítil osamocený Matuschka a nezaváhal. Hned vzápětí přišli ke slovu i domácí, když si míček za svá záda v podstatě sám hodil brankář Beneš. Další branku přidali domácí ve 48. minutě, ale plavská odpověď byla více než rázná. V 50. minutě se nadvakrát prosadil Trněný a v 52. minutě potrestal netaktické střídání domácích Kopic, který se ze samostatného nájezdu nemýlil. V 58. minutě zakombinoval Trněný s T. Lonsmínem a celou akci zakončil F. Stehlík dvanáctým gólem plavských hokejbalistů. Vzápětí sice domácí snížili, poslední slovo ale patřilo P. Táchovi, který v poslední minutě stanovil konečné skóre 5:13.