8 STEHLÍK František 1   1   - 19 VAZDA Radek 1 1 0
9 TÁCHA Pavel 1   0   - 20 KOPIC Petr 1 1 0
10 MATUSCHKA Petr   1 0   -
12 STEHLÍK David     1   -

I. liga AHbk vstoupila do své druhé části. V prvním odvetném utkání přivítali hokejbalisté plavského "béčka" "B" mužstvo Dobré Vody.

Úvod utkání se odehrával na poměrně kluzkém terénu, a tak se hrálo poměrně opatrně. Přesto už v 5. minutě poprvé uhodilo, když P. Tácha zachytil soupeřovo vyhození, zpracoval si míček a střelou od modré rozvlnil síť. V 10. minutě vypálil z kruhu Vazda a domácí vedli 2:0. V té době byli domácí lepším mužstvem a v soupeřově obranném pásmu dělali celkem slušný průvan. Ve 14. minutě ale plavští propadli ve středním pásmu, Procházka střelou z levého křídla snížil a hosté rázem ožili.

Jejich vzepětí potvrdil ve 29. minutě vyrovnávací brankou Volavka, který zůstal před Pivcem trestuhodně nehlídaný. Poté zase ke slovu přišli domácí, kteří ke hře přidali i důraz před soupeřovo brankou a díky němu opět získali dvoubrankové vedení. Nejprve Jiříčkovu střelu dotlačil do sítě T. Lonsmín a poté si před brankou důrazně počínali Matuschka s Kopicem, a ve 39. minutě tak domácí vedli 4:2.

To, že i hosté umí být důrazní v prostoru kolem plavské branky, předvedli ve 48. minutě Nekola s Volavkou a rázem to bylo pouze o gól. Domácí mohli opět odskočit v 55. minutě, kdy po akci Matuschky s Vazdou poskaloval míček po brankové čáře, o minutu později ale uhodilo na straně druhé a Volavkovou zásluhou tak bylo vyrovnáno. Hned po vhazování ale opět zaútočili domácí, T. Lonsmín našel na modré F. Stehlíka, jehož střela zamířila přesně k levé tyčce hostující branky. Hosté se samozřejmě nehodlali vzdát, v závěru odvolali brankáře a vytvořili si drtivý tlak. Plavská obrana ale nakonec odolala, což znamená, že se plavští mohou radovat z cenného vítězství.