8 STEHLÍK František     -1   - 20 KOPIC Petr 2 2 4
9 TÁCHA Pavel     4   - A TÁCHA Zdeněk 2 4 4
10 MATUSCHKA Petr 2   4   -
12 STEHLÍK David     -1   -

V posledním utkání "čejkovického trojboje" nastoupilo plavské "béčko" proti dosud neporaženým hokejbalistům z Křenovic.

Utkání začalo v hodně vysokém tempu a to zejména díky aktivním domácím hráčům. Ti na plavské hokejbalisty vlétli jako hladoví vlci a jejich nasazení přineslo ovoce už v 5. minutě, když plachtící střelu od modré Pivec přes houštinu těl zaregistroval, až když se třepetala v síti. V 7. minutě přišla plavská přesilovka, kromě jedné střely Z. Táchy ale žádný větší vzruch před domácí brankou nepřinesla. V 13. minutě přišel druhý gól domácích poté, co hosté ztratili míček na polovině hřiště a domácí rychlý výpad proměnili. V závěru třetiny přece jen plavští hru vyrovnali a nakonec se dočkali gólu do šatny, o který se střelou od modré postaral Matuschka.

Ve druhé části plavští přidali a více vzruchu tak bylo před domácí brankou. Na skóre se to ale dlouho neprojevovalo. V polovině utkání se před Pivce nastěhovali domácí, do přečíslení dvou na jednoho ale unikl Kopic se Z. Táchou a Kopic vyrovnal. Protože další branka nepadla, začínalo se v závěrečné třetině prakticky od nuly.

Ve 42. minutě předvedli plavští ukázkový přechod středního pásma, po kterém se rázem tváří v tvář křenovickému brankáři řítil Matuschka a nadvakrát jej překonal. O 2 minuty později ale plavští chybovali za vlastní brankou, domácí tuto chybu potrestali a bylo opět vyrovnáno. Nerozhodný stav vydržel pouze necelé 2 minuty. To Z. Tácha našel dlouhým pasem na útočné modré Kopice a ten zamířil přesně pod vyrážečku domácího brankáře. V 51. minutě nabil Kopic Z. Táchovi na volej a jeho střela od modré znamenala pátý gól plavských hokejbalistů. Domácí ještě v závěru zvedli hlavu, vytvořili si několik závarů, plavská obrana v čele s brankářem Pivcem ale odolala. V závěrečné minutě navíc předvedl pěkné sólo Z. Tácha a stanovil konečné skóre 6:3 ve prospěch hokejbalistů z Plava.