8 STEHLÍK František 1   4   - 20 KOPIC Petr 3 3 8
9 TÁCHA Pavel   2 8   - A TÁCHA Matěj 3   4
10 MATUSCHKA Petr 1 1 8   -
12 STEHLÍK David     4   -

Ve druhém utkání  "čejkovického trojboje" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu HBC Zavadilka-Čakov.

Domácí nastoupili do utkání v dost nekompletním složení a od úvodního buly vypadali poměrně odevzdaně, takže bylo víceméně jasné, jakým směrem se bude utkání ubírat. Skóre otevřel už ve 2. minutě důrazný M. Tácha. V 8. minutě vybojoval míček v rohu útočného pásma Kopic, přistrčil jej Vazdovi a ten zvýšil na 2:0 pro hosty. Ve 12. minutě převedli plavští pěknou kombinační akci, na jejímž konci byl Matuschka a hosté vedli 3:0. Hned vzápětí se do rozevřené domácí obrany vrhnul Vazda a přidal čtvrtý plavský gól.

V úvodu druhé části přišly další 3 rychlé plavské branky. Ve 21. minutě zamířil přesně pod brankářovu vyrážečku Kopic a o 2 minuty později přidal velmi podobný gól M. Tácha. Hned v dalším střídání unikli do přečíslení dvou na jednoho Vazda s Kopicem a Vazda završil hattrick. Poté brankostroj ustal a dalšího gólu jsme se dočkali až ve 37. minutě, kdy Vazdovu ideální přihrávku uklidil do sítě Kopic.

I v závěrečné části naplnili plavští "normu" čtyř branek za třetinu. Ve 46. minutě zvyšoval Kopic střelou do levého horního růžku na 9:0 a desátý gól přidal obránce F. Stehlík. Dalších dvou slepených gólů jsme se dočkali na přelomu 53. a 54. minuty, kdy se nejprve prosadil Vazda a po něm stanovil konečné skóre M. Tácha. Domácí se sice v závěru snažili vstřelit alespoň čestný úspěch, jejich vyloženou šanci v 58. minutě ale zlikvidoval pozorný Pivec, který se tak může radovat se své druhé letošní nuly.