8 STEHLÍK František     1   - 20 KOPIC Petr 3 1 2
9 TÁCHA Pavel 1   2 2 - A BARTIZAL Martin 2 1 1
10 MATUSCHKA Petr   3 3   -
12 STEHLÍK David     1   -

Třikrát v řadě budou hrát hokejbalisté venku a pokaždé se utkání uskuteční v Čejkovicích. Prvním soupeřem v tomto "čejkovickém trojboji" bylo mužstvo SKD Dobřejovice.

Plavští začali hodně aktivně a v už 5. minutě vedli 3:0. Vše začal ve 2. minutě P. Tácha, který si naběhl na Kopicovu přihrávku od zadního mantinelu a otevřel skóre. V 5. minutě nejprve zakombinovala dvojice Bartizal - Jiříček, a když je vzápětí podobným způsobem napodobili Vazda s Kopicem, vypadalo to na pořádný brankostroj. Hosté se ale rychlým vedením přece jen poněkud ukolébali, v 11. minutě zapomněli na zadní kolečka a domácí snížili. Klid na plavské hokejky přinesl v 19. minutě pohotovou střelou Bartizal, který zvýšil na 4:1 pro hosty.

Ve 23. minutě to byl opět Bartizal, který křížnou střelou z pravého křídla zamířil přesně do horního růžku a hosté vedli 5:1. Poněkud neurovnanou pasáž ve druhé třetině, kdy se po několika výborných střeleckých příležitostech domácích vyznamenal Pivec, ukončil v 36. minutě využitou přesilovkou Vazda. V závěru druhé části se ke slovu dostali i domácí, kteří snížili na 2:6.

Ve 42. minutě vyslal Matuschka na zteč Kopice a ten střelou z úhlu překvapil domácího brankáře sedmým gólem. O 4 minuty to byl opět Kopic, kterého tentokrát uvolnil Vazda a Kopic se tváří v tvář domácímu brankáři nemýlil. V 51. minutě přišel plavský výpadek a domácí jej během jedné minuty potrestali dvěma góly. V závěru utkání se už nic významného neudálo, což znamená, že si z prvního utkání "čejkovického trojboje" plavští odvážejí vítězství 8:4.