8 STEHLÍK František   3 5   - 20 KOPIC Petr 3 4 6
9 TÁCHA Pavel 1 2 6   - A TÁCHA Matěj 2 1 5
12 STEHLÍK David 1 1 5   -
A PÁVEK Karel 3 3 6   -

V dalším utkání I. ligy přivítali hokejbalisté plavského "béčka" Včelnou a proti poslednímu mužstvu tabulky si s chutí zastříleli.

Hosté dokázali odolávat do 6. minuty, kdy otevřel skóre M. Tácha. V 9. a 12. minutě přidal dvě branky Jiříček a domácí vedli 3:0. Přestože měli řadu dalších šancí, čtvrtého gólu jsme se dočkali až v poslední minutě úvodní třetiny, kdy využil přesilovku Pávek.

Drtivý brankostroj přišel ve druhé třetině, kdy domácí nastříleli úctyhodných 8 branek. Načal to hned v první minutě Kopic, ve 24. minutě se své první branky v sezóně dočkal D. Stehlík a o minutu později zvýšil na 7:0 P. Tácha. Poté přišli ke slovu i hosté, nicméně další branky padaly opět do jejich sítě. Postarali se o ně postupně M. Tácha, Pávek, Kopic, Vazda a Jiříček.

V úvodu závěrečné části si trochu zachytal i plavský brankář Pivec, řešit musel ale spíše propagační střely z větší vzdálenosti. Do černého se tak trefili znovu domácí. Autorem branky po přesilovkové kombinaci byl Vazda. Hned vzápětí přidal další branku Pávek a domácí vedli 14:1. V 52. minutě přidal patnáctý plavský gól Kopic. Necelé tři minuty před koncem skórovali i hosté, nicméně poslední slovo patřilo v 59. minutě Vazdovi, který stanovil konečné skóre 16:2.