8 STEHLÍK František     -1   - 19 VAZDA Radek 1   -2
9 TÁCHA Pavel   1 -3   - 20 KOPIC Petr     -3
10 MATUSCHKA Petr     -2   -
12 STEHLÍK David   1 0 2 -

K dalšímu utkání odcestovalo plavské "béčko" do čejkovic, aby tam sehrálo s místním "B" mužstvem "předzápas" před utkáním obou "áček".

Plavští začali výborně. Už ve druhé minutě se svým typickým způsobem uvolnil Jiříček a hosté vedli. O dvě minuty později se rovněž výborně uvolnil T. Lonsmín a bylo to 2:0 pro hosty. Lehce nabyli - lehce pozbyli. Toto rčení přesně vyskytuje dění na hřišti v dalších minutách. V 7. minutě totiž domácí využili přesilovku a hned po vhazování prošel jeden z jejich hráčů prošel plavskou obranou jako nůž máslem a bylo vyrovnáno. Poté brankové dostihy na dlouhou dobu ustaly.

Nerozhodný stav vydržel až do poloviny utkání, kdy se projevilo otřepané nedáš-dostaneš. Na jedné straně nejprve neuspěl Kopic a z protiútoku udeřili domácí. Ty vedoucí branka nabudila, a tak hned o 2 minuty později přidali další. Rázem tak vedli 4:2. Hosté pak nevyužili přesilovku a v závěru třetiny jako by se opakovala situace z třetího gólu domácích. Na jedné straně mířil T. Lonsmín pouze do horní tyčky a z protiútoku skórovali čejkovičtí.

V úvodu závěrečné třetiny zkusili plavští přitlačit soupeře před jeho branku, domácím ale ve 44. minutě vyšel brejk a po výborně sehraném přečíslení dva na jednoho zvýšili na 6:2. O zkorigování výsledku se postaral ve 47. minutě Vazda, čejkovičtí ale v 51. minutě zvýšili opět na čtyřbrankový rozdíl. A protože se do konce utkání na skóre už nic nezměnilo, znamená to, že si plavští připsali první porážku v sezóně.