8 STEHLÍK František 1   2   - 20 KOPIC Petr 2 1 4 2
9 TÁCHA Pavel 1 1 4   - A TÁCHA Matěj 1 1 2
12 STEHLÍK David     2   -
A PÁVEK Karel 1 2 4   -

Ve 4. kole I. ligy nastoupili hokejbalisté plavského "B" mužstva proti poslednímu mužstvu tabulky HC Samson, a i když se stále musejí potýkat s neuvěřitelně rozsáhlou marodkou, byli jasným favoritem.

Hosté začali celkem aktivně, jejich snahu ale utnul už ve 4. minutě poměrně kuriózním gólem Pávek. Ten se totiž snažil o nahrávku napříč celým útočným pásmem, míček ale trefil jednoho z hostujících hráčů, od kterého se odrazil do sítě naprosto překvapeného brankáře Obložinského. O dvě minuty později předvedl oku lahodící slalom Jiříček a bylo to 2:0. V 11. minutě přišla první přesilovka domácích a s ní i třetí plavský gól, když bleskurychlou kombinaci na jeden dotek po ose Pávek - Kopic zakončil pohotovu střelou P. Tácha.

I ve druhé třetině bylo více vzruchu před brankou Samsonu. Plavští sice nejprve nevyužili přesilovou hru, i když svého soupeře zle svírali, chvilku po jejím skončení ale přidal čtvrtý domácí gól M. Tácha. Ve 30. minutě po dlouhém střídání obě mužstva už sotva pletla nohama, z čehož nakonec vytěžil pátou plavskou branku Jiříček. Ve 33. minutě našel P. Tácha před brankou nekrytého Kopice a ten zvýšil už na 6:0. Poté přišli ke slovu i hosté, když střelu od modré brankář Pivec přes houštinu těl vůbec neviděl, poslední slovo druhé třetiny ale patřilo domácímu útočníkovi Kopicovi, který zakončil dlouhé obléhání hostující branky sedmým plavským gólem.

V závěrečné třetině jsme viděli poměrně značnou převahu domácích. Ti z ní nakonec vytěžili pouhé dvě branky. O první se postaral ve 47. minutě Vazda, který nadvakrát překonal hostujícího brankáře a o druhou se o dvě minuty později zasloužil v přesilové hře F. Stehlík. A protože jsme se další branky nedočkali, skončilo utkání vítězstvím domácích v poměru 9:1.