8 STEHLÍK František     5   - 20 KOPIC Petr 2 1 4
9 TÁCHA Pavel   1 4   - A TÁCHA Matěj 4 1 5
10 MATUSCHKA Petr     4   -
A PÁVEK Karel   2 5   -

Ke třetímu utkání sezóny nastoupilo plavské "béčko" proti mužstvu HBC Stoupa a už podruhé se tak letos stalo na hřišti na Dobré Vodě.

Od úvodního buly bylo zřejmé, jakým směrem se bude utkání ubírat. Plavští svého soupeře uzamkli v jeho obranném pásmu a už ve druhé minutě šli do vedení, když se do černého trefil Kopic. Poté z brejku zahrozili i domácí, ale jinak úřadovali plavští. V 6. minutě byl na konci hezké kombinace Jiříčka s Pávekm M. Tácha a bylo to 2:0. O minutu později Kopic předložil míček před branku Vazdovi a ten přidal třetí plavský gól. Drtivou úvodní desetiminutovku pak ukončil čtvrtou brankou Jiříček. I ve druhé desetiminutovce měli navrch hosté, domácí brankář už ale neinkasoval.

I ve druhé třetině byl obraz hry stejný. Plavští útočili, Stoupa se ale úspěně bránil a občas hrozil z protiútoků. Skóre se nakonec měnilo pouze jednou a to v 35. minutě, kdy přesně zamířil M. Tácha.

Začátek závěrečné části se podobal třetině úvodní. Ve 42. minutě dorazil nahození P. Táchy Vazda a bylo to 6:0. O tři minuty později zakončil kombinaci do prázdné branky svým třetím gólem M. Tácha a tentýž hráč vzápětí přidal i osmý gól plavských hokejbalistů. Přestože byla i nadále k vidění spousta šancí, gólu jsme se dočkali už pouze jednou, postaral se o něj v 58. minutě Kopic. A protože domácí žádný ze svých protiútoků do gólové koncovky nedotáhli, může se brankář Pivec radovat ze své první letošní nuly.