Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 13 JIŘÍČEK Miroslav 3 1 -1
8 STEHLÍK František   1 0   - 19 VAZDA Radek 3 2 6
9 TÁCHA Pavel 1 1 5   - 20 KOPIC Petr 2 3 5
10 MATUSCHKA Petr   4 5   -
12 STEHLÍK David     0   -

Ve druhém kole I. ligy přivítali hokejbalisté plavského "béčka" jednoho z nováčků mužstvo Cardiax a sehráli s ním divokou přestřelku.

Všechno začal už v 16. sekundě Vazda, který převzal křížnou přihrávku a našel skulinku mezi betony hostujícího brankáře. Hosté se ale oklepali poměrně rychle a ve 4. minutě po schrumáži před Pivcem vyrovnali. Poté ale úřadovali hlavně domácí. Vedení na jejich stranu strhl po rychlém přečíslení v 10. minutě Kopic a v 17. minutě přidal třetí plavskou branku Jiříček.

Hosté se na dostřel přiblížili v úvodu druhé části, další branky ale padaly do jejich sítě. Ve 25. minutě se před branku prodral svým typickým způsobem Jiříček a zvýšil na 4:2, ve 31. minutě přidal pátý gól domácích Vazda a na 6:2 zvýšil pohotový Jiříček šikovnou střelou z nulového úhlu. Hosté korigovali až v závěru druhé třetiny, a to hlavně kvůli nešťastnému zásahu D. Stehlíka, který přihrávku před branku srazil rukou do protipohybu brankáře Pivce.

Začátek závěrečné části přinesl pořádný brankostroj. Hned v první minutě zakončil bleskovou kombinaci Vazda. O dvě minuty později zůstal před Pivcem trestuhodně volný hráč a snížil, domácí ale odpověděli velmi rázně. Vzápětí se totiž prosadil P. Tácha a ještě v tom samém střídání Kopic tečoval Vazdovu střelu a zvýšil na 9:4. I nadále byla k vidění celá řada šancí, přesto jsme na desátý gól čekali až do 56. minuty. Postaral se o něj Fendek, pohříchu se ale při zakončení zranil. Poslední slovo patřilo hostujícím hráčům, byť jim k tomu vydatně pomohla Kopicova holeň, od které se míček odrazil přesně pod horní tyčku Pivcovy branky. Utkání tak nakonec skončilo divokým výsledkem 10:5.