4 NOVOTNÝ Jiří 1 1 1 - 19 VAZDA Radek 2 3 6
8 STEHLÍK František 1 1 6   - 20 KOPIC Petr   2 1
9 TÁCHA Pavel   1 1   -
12 STEHLÍK David     6   -

V posledním kole základní části I. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Zavadilce, a protože se s tímto soupeřem střetnou i ve čtvrtfinále play off, sehráli s ním takovou malou generálku na vyřazovací boje.

Hosté nastoupili ve značně nekompletní sestavě a tak už od úvodního buly bylo zřejmé, jakým směrem se bude utkání ubírat. Hosté se zakopali před vlastní brankou a domácí dobývali jejich obranný val. Bezvýsledné dobývání trvalo do 7. minuty, kdy se svým typickým způsobem probil Jiříček a otevřel skóre. V 10. minutě se z pravé strany uvolnil Vazda a bylo to 2:0. Účet první části uzavřel ve 20. minutě F. Stehlík, který si naběhl mezi kruhy na Vazdovu přihrávku.

První polovina druhé třetiny patřila hlavně dvojici Vazda - Jiříček, která si vypracovávala jednu šanci za druhou. Do černého se dvakrát trefil Jiříček, což znamenalo, že ve 29. minutě domácí vedli 5:0. O dvě minuty později přišli ke slovu i hosté, když potrestali malý důraz domácích před Benešovou brankou. Plavští odpověděli ve 35. minutě, kdy Kopic nabil na volej Novotnému, tomu střela sice vůbec nesedla, pohotový Matuschka ale dorazil míček do prázdné branky.

V úvodu závěrečné části hráli plavští přesilovku a jako přes kopírák sehráli akci z 35. minuty s tím rozdílem, že místo Novotného střilel z voleje P. Tácha. V 51. minutě byl ve vyložené šanci faulován Jiříček a rozhodčí nařídili trestné střílení. Protože Jiříček při nedovoleném zákroku utrpěl drobné zranění, chopil se exekuce Vazda, hostujícího brankáře ale nepřekonal. Vše si vynahradil o 5 minut později, kdy byli s Jiříčkem před brankou Zavadilky zcela osamoceni a touto příležitostí nepohrdli. Posledního gólu jsme se dočkali v 58. minutě, jeho autorem byl velmi aktivní obránce Novotný. Plavští tak v posledním utkání základní části zvítězili 9:1.