18 LONSMÍN Pavel     -4   - 99 TÁCHA Zdeněk 1   -4
19 PÁVEK Karel   1 -4   - B LONSMÍN Tomáš
68 POSTL Josef     -2 2 -
B TÁCHA Pavel     -0   -

Odvetné utkání čtvrtfinále play off Extraligy AHbK se plavským hokejbalistům nevydařilo a semifinálová brána tak pro ně i letos zůstala uzavřená.

V úvodu utkání jsme viděli spíše opatrný hokejbal a bylo vidět, že nikdo nechce udělat chybu. Té se nakonec dopustili domácí, když při rozehrávce Pávkovi sklouzl míček z čepele hole a hosté nabídnutou šanci využili. Domácím nešla upřít snaha, chyběl jim ale i potřebný kousek štěstí, když střely T. Lonsmína a P. Lonsmína zazvonily na tyčce.

V úvodu druhé části domácí vysunuli forčeking, hostům ale vyšel brejk a bylo to 0:2. Domácí se ale nehodlali vzdát a kontaktního gólu se dočkali ve 34. minutě, kdy se v přesilovce trefil Z. Tácha.

Hned v první minutě závěrečné části vypálil z otočky přesně k tyčce Šefčík a hosté vedli 3:1. Na domácí hole se vkrádala čím dál větší křeč, začali hrát vabank a to se samozřejmě nevyplatilo. V 51. minutě první tutovku sice Beneš zázračně zlikvidoval, na dorážku byl ale krátký a bylo rozhodnuto. V pohodě hrající hosté přidal vzápětí pátý gól, domácí rezignovali, v závěru inkasovali další 2 branky a utkání tak nakonec skončilo debaklem. Plavští tak stejně jako vloni ukončili sezónu už ve čtvrtfinále.