5 SRBENÝ Tomáš     2 4 - 10 TÁCHA Jan 2   2
19 PÁVEK Karel   1 2 2 - 99 TÁCHA Zdeněk 1 1 3
B NOVOTNÝ Jiří     2   -
B KOPIC Petr   2 2   -

K utkání 15. kola Extraligy AHbK odcestovali plavští hokejbalisté na Dobrou Vodu, kde se utkali s místním postrachem favoritů. Dobrá Voda totiž v posledních kolech dokázala porazit dva největší favority Čejkovice i Krasejovku.

V první třetině jsme viděli svižný hokejbal. Do utkání lépe vstoupili plavští, jejich úvodní nápor ale přinesl pouze nastřelenou tyčku. V 6. minutě přišlo první vyloučení, hosté ale přesilovku nevyužili, přestože soupeře nepustili z obranného pásma. Prvního gólu jsme se dočkali v 11. minutě, kdy J. Tácha proběhl obranou domácích, jako by tam vůbec nebyla a úspěšným blafákem otevřel skóre. Domácí měli možnost vyrovnat v 16. minutě, kdy na trestnou lavici usedl Srbený, plavští v čele s výborným Benešem ale odolali.

Druhá třetina začala náporem domácích, Beneš se ale zaskočit nenechal. Poté zase začali přebírat iniciativu hosté. Domácí obraně dělala problémy hlavně rychlonohá dvojice Bartizal - J. Tácha, oba plavští rychlíci měli ale dlouho vychýlenou mušku. Skóre se tak změnilo až ve 30. minutě. To Z. Tácha vyhrál buly, Kopicovi střela sice nesedla, skákající míček ale domácí brankář neudržel a Bartizal jej pohodlně dorazil do sítě. O dvě minuty později našel M. Tácha před brankou svého bratrance Zdeňka a ten zvýšil už na 3:0 pro hosty. Domácí pak zahrozili v závěru druhé části, kdy na trestné lavici odpočíval M. Tácha, skórovat ale nedokázali.

V úvodu závěrečné části přišly další 2 přesilovky domácích a ti jednu z nich přece jenom využili, když dotlačili míček za Benešova záda. Další zdramatizování ale plavští nepřipustili, naopak z rychlých brejků mohli několikrát své vedení pojistit. Uklidňujícího čtvrtého gólu se nakonec dočkali necelé dvě minuty před koncem, kdy Pávkovu nezištnou přihrávku uklidil do sítě neúnavný J. Tácha. Plavští tak na Dobré Vodě vybojovali cenné vítězství 4:1.