8 TRNĚNÝ Tomáš 1   -2   - 10 TÁCHA Jan     -4
18 LONSMÍN Pavel     -2   - 99 TÁCHA Zdeněk   1 -1
19 PÁVEK Karel   1 -1   -
B TÁCHA Pavel     -5   -

Ve šlágru 14. kola Extraligy AHbK přivítali plavští hokejbalisté devítinásobného vítěze extraligy Krasejovku.

A od úvodního buly se museli bránit náporu hostujících hokejbalistů. Dobrou obranou dirigovanou pozorným brankářem Benešem dokázali vzdorovat až do 9. minuty, kdy si přihrávku Z. Uhlíře před branku sami srazili do vlastní sítě. Sebevědomí domácích kleslo ještě více pod bod mrazu o 2 minuty později, kdy při vlastní přesilovce zbytečně nechali uniknout Z. Uhlíře a ten se většinou v takových situacích nemýlí. Hosté byli na koni a když v 15. minutě zůstal před brankou naprosto nekrytý Ferdan, bylo to 0:3.

I druhá třetina patřila hokejbalistům Krasejovky. Domácím se nedařilo prakticky vůbec nic a tak pouze výbornému výkonu brankáře Beneše zůstávalo skóre dlouho beze změny. Mezi 33. a 37. minutou ale ani on nemohl zabránit zakončení hostujících hráčů prakticky do prázdné branky a tak po dvou třetinách bylo skóre pro domácí více než nepříznivé.

Do závěrečné třetiny plavští přece jen zmobilizovali síly a ukázali, že i oni hokejbal hrát umějí. Povzbudil je ve 42. minutě Trněný, který střelou z levé strany využil přesilovou hru. Domácí ožili a tak se do tempa dostal i dvě třetiny mrznoucí hostující brankář Vojta. Ve 49. minutě využili domácí druhou přesilovku, když se z dorážky prosadil M. Tácha. To ale bylo z domácí strany vše, a protože ani hosté už recept na plavského brankáře nenašli, na skóre se už nic nezměnilo. Plavští tedy svému soupeři podlehli 2:6.