18 LONSMÍN Pavel     -1   - 10 TÁCHA Jan 2 1 2
19 PÁVEK Karel 1   -2   - 99 TÁCHA Zdeněk   1 -2
68 POSTL Josef 1   2   -
B TÁCHA Pavel   1 1   -

Ve 13. kole Extraligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté na Dobré Vodě proti Pekárenské a sehráli s ní dost smolné utkání.

Úvod patřil hostům. Už ve 3. minutě obkroužil branku J. Tácha, natlačil se do střelecké pozice a otevřel skóre. V 7. skóroval opět J. Tácha, když využil ideální Trněného přihrávku při přečíslení dvou na jednoho. Výborný úvod plavských hokejbalistů korunoval v 11. minutě po vyhraném vhazování v útočném pásmu Pávek a vypadalo to na jednoznačnou záležitost.

I začátek druhé třetiny patřil hostujícím hráčům. Ve 24. minutě ale domácím vyšel brejk, a když rychlý výpad do rozhozené plavské obrany vzápětí úspěšně zopakovali, bylo rázem o co hrát. Přesně v polovině utkání našel Král před brankou nepokrytého Urbánka a bylo vyrovnáno. Plavští poté znovu přidali, zasypali brankáře Havlína obrovskou sprškou střel, povedlo se jim ho ale pouze dokonale rozchytat a skórovat se jim nepodařilo. Po dvou třetinách byl tedy stav nerozhodný 3:3.

Závěrečná třetina pokračovala ve stylu konce třetiny druhé. Domácí usilovně bránili, občas vyráželi k velmi nebezpečným brejkům, ale jinak se hra převážně odehrávala před Havlínovou brankou. A protože ten doslova čaroval a občas měl i trochu štěstí, když J. Tácha minul odkrytou branku a vzápětí Z. Tácha střelou, která by pravděpodobně mířila do sítě trefil před brankou clonícího J. Táchu, skóre se dlouho neměnilo. Až v 57. minutě po vyhraném vhazování vypálil Postl a přízemní střelou Havlína konečně prostřelil. Vítězství ale plavským hráčům zřejmě nebylo souzeno. Na začátku závěrečné minuty totiž přihrával před Benešovu branku Král, trefil přesně čepel hole P. Táchy, od které se míček dokutálel za Benešova záda. Utkání tak skončilo remízou 4:4.