5 SRBENÝ Tomáš 1 2 2 TS - 10 TÁCHA Jan 2 2 2
8 TRNĚNÝ Tomáš 1 1 4   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 3 3
19 PÁVEK Karel   2 2 2 -
68 POSTL Josef 1 1 1   -

Ve 3. kole Extraligy AHbK do Plava zavítali Medvědi Nové Vráto a přijeli bez svého obávaného střelce Frydrycha a s novým brankářem Adamíkem.

Plavští se tentokrát představili v roli hostujícího mužstva a začali hezky zostra. Už ve 3. minutě vypálil z dálky Trněný a plavští vedli. Ještě v té samé minutě zakončil kombinaci M. Tácha, a když o minutu později zvýšil Bartizal na 3:0, vypadalo to na pořádnou kanonádu. Za další minutu přišel o čisté konto i plavský brankář Beneš a poté přišly další dva slepené plavské góly. Nejprve se od modré přesně trefil Srbený a vzápětí přidal pátý plavský gól J. Tácha. V 8. minutě tak na světelné tabuli svítilo skóre 1:5. Do konce úvodní části padl ještě jeden gól, který dalo po střele z mezikruží Nové Vráto.

Ve druhé třetině plavští přidali další 2 branky, o které se postarali Zdeněk a Jan Táchovi a zdálo se, že utkání spěje k poklidnému konci. Ve 38. minutě ale zastavil unikajícího soupeřova útočníka Srbený pouze za cenu faulu a následovalo trestné střílení, které domácí proměnili. Hned po vhazování přišla další chyba v plavské obraně a rázem to bylo 4:7.

Další zdramatizování ale hosté nepřipustili. Hned v úvoud závěrečné části využil M. Tácha přesilovku a tentýž hráč přidal v 50. minutě i devátý plavský gól. Vráto se vzmohlo na odpověď v 55. minutě, poslední slovo ale patřilo v 58. minutě Postlovi, který stanovil konečné skóre 5:10.