4 NOVOTNÝ Jiří 1 1 8   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 4 1 5
8 STEHLÍK František   2 6    - 19 VAZDA Radek 4 2 7
9 TÁCHA Pavel 1 4 7    - 20 KOPIC Petr 1 3 6
14 SOKOLÍK Miroslav 1 1 7    -

V předposledním kole základní části I. ligy AHbK nastoupilo plavské "béčko" proti poslednímu mužstvu tabulky Samsonu.

A roli jasného favorita začalo plnit hned od úvodního buly. Hned v 1. minutě totiž uklidil Vazdovu přihrávku do sítě Kopic a určil ráz nejen první třetiny, ale zároveň i celého utkání. Ve 4. minutě se tváří v tvář brankáři zjevil P. Tácha a bylo to 2:0. Tento stav vydržel až do 11. minuty, kdy plavští spustili drtivý brankostroj. Na 3:0 zvýšil povedeným blafákem Jiříček a poté během jediného střídání přidal dvě branky Vazda. V 15. minutě vstřelil Matuschka šestý gól plavských hokejbalistů a konečné skóre úvodní části stanovil v 19. minutě Novotný.

V první minutě druhé třetiny zvýšil na 8:0 Fendek, vzápětí se ale ke slovu dostali i domácí, kteří tak Pivcovi překazili šanci na vychytání nuly. Plavský brankostroj poté ustal, protože hosté v koncovce občas příliš vymýšleli. Až v 31. minutě zakončil samostatný nájezd Vazda přesně pod horní tyčku a přidal devátou branku hostujících hokejbalistů. Ve 38. minutě nejprve Matuschka s Fendekem nedopravili míček do úplně prázdné branky, vzápětí ale Fendek tečoval Sokolíkovu střelu a zakulatil skóre na desítku.

V závěrečné části opět góly v síti Samsonu začaly přibývat geometrickou řadou. Jedenáctý gól vstřelil ve 42. minutě Jiříček, ve 44. minutě mířil přesně Matuschka a o 2 minuty později se svého gólu dočkal i Sokolík. Ve 49. minutě uplatnili důraz před brankou i domácí a snížili na 2:13, závěr utkání ale probíhal v jasné režii hokejbalistů z Plava. Jejich čtrnáctý gól zaznamenal v 54. minutě Jiříček, v 56. minutě vstřelil svůj čtvrtý gól v utkání Vazda a v předposlední minutě jej rovněž svým čtvrtým gólem napodobil Jiříček. Plavští tak nad posledním mužstvem tabulky zvítězili jednoznačně 16:2.