4 NOVOTNÝ Jiří 1   2 2 - 20 KOPIC Petr 1 1 3
8 STEHLÍK František   1 4 2  - A TÁCHA Zdeněk   1 0
9 TÁCHA Pavel 1 1 4    - A TÁCHA Matěj 1 2 3
12 STEHLÍK David   1 1
14 SOKOLÍK Miroslav 1   3    -

V sobotu 19. února čekali plavské hokejbalisty samé šlágry kola. Zatímco "A" mužstvo čekal souboj s Krasejovkou, "béčko" nastoupilo proti vedoucímu mužstvu I. ligy Regině.

Hosté přijeli do Plava bez dvou hráčů základních sestavy. Totéž se sice dalo říct i o domácích, kterým chyběli Vazda s Matuschkou, ty ale mohli nahradit pendlové z "áčka" Z. a M. Tácha, zatímco hosté kam sáhnout neměli. Plavští začali s chutí a už ve 3. minutě je poslal do vedení přesnou střelou Fendek. V 7. minutě po vhazování v útočném pásmu napřáhl Novotný a bylo to 2:0. Domácí měli i nadále více ze hry a jejich převahu korunovali v závěru úvodní části přesnými zásahy M. Tácha a Fendek. První třetina tak skončila 4:0.

Hned v úvodu druhé části o sobě dali vědět i hosté, když Řezníčkem velmi rychle využili přesilovou hru. Po této brance hosté přece jen poněkud ožili, ve 27. minutě ale unikl Jiříček a přidal pátý plavský gól. O 2 minuty později zakombinovala trojice M. Tácha - P. Tácha - Kopic a posledně jmenovaný mířil přesně pod horní tyčku. Ve 32. minutě předvedli důraz před Pivcem hosté a snížili na 6:2, ale domácí odpověděli v 37. a 38. minutě dvěma slepenými góly. Nejprve mířil přesně od modré P. Tácha a poté dotlačil míček do sítě Sokolík. Přestřelku druhé třetiny ukončili hosté gólem do šatny a po dvou třetinách tedy domácí vedli 8:3.

V závěrečné třetině brankové dostihy ustaly. Domácí měli převahu, gólově ji ale dlouho nedokázali vyjádřit. A protože ani hosté žádnou střelou na Pivce nevyzráli, na skóre se stále nic neměnilo. Až v závěrečné minutě přiťukl Jiříček míček Fendekovi a ten svým třetím gólem v utkání stanovil konečné skóre 9:3 a tímto zásahem se mimo jiné postaral i o to, že plavští převážili skóre ze vzájemných utkání na svou stranu.