4 NOVOTNÝ Jiří   1 -1   - 19 VAZDA Radek 2   1
8 STEHLÍK František     -1 2  - 20 KOPIC Petr   1 0
9 TÁCHA Pavel     -2    - A PÁVEK Karel   1 1
14 SOKOLÍK Miroslav     -1    -

Poslední lednovou sobotu odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" do Čejkovic, aby se v souboji druhého s třetím utkali s Lafetou.

Po úvodním oťukávání o sobě dali vědět hosté, přečíslení dvou na jednoho ale Jiříček nezakončil. Hosté pak nevyužili přesilovku, když svého soupeře sice svírali, chybělo jim ale lepší zakončení. Poté několikrát zahrozili domácí a ti se také nakonec ve 13. minutě dostali do vedení. Plavská obrana si před skákajícím míčkem dávala přednost a toho využil Vostracký, který trefil míček nejrychleji a bylo to 1:0. V 15. minutě pálil Kopic, Pávek se k dorážce nedostal a tak přišel rychlý protiútok Lafety, který domácí nakonec poněkud kostrbatě přece jen proměnili. První třetina tak skončila lépe pro domácí.

Ve druhé části se plavší sice snažili, do šancí se ale dostávali hodně obtížně. Domácí nikam nespěchali, počkali si na svou šanci a ta přišla ve 30. minutě, kdy se podruhé v utkání prosadil hbitý Vostracký. Plavští se svého gólu nakonec přece jenom dočkali. Stalo se tak ve 38. minutě, kdy Vazda obkroužil branku a konečně prostřelil brankáře Vobra.

Do závěrečné části plavští mírně přeskupili sestavu, místo kontaktní branky ale sami inkasovali, když si ve 44. minutě po závaru před Pivcem dali téměř vlastní gól. Jejich útočná snaha i nadále narážela na důslednou obranu domácích a čas neúprosně ubíhal. Alespoň malou jiskřičku naděje vykřesal necelých 5 minut před koncem Vazda, který napřáhl na modré čáře a zamířil přesně do levého horního růžku Vobrovy branky. Poté se na hřišti začalo trochu jiskřit, což 2 minuty před koncem vyústilo v pěstní výměnu názorů mezi F. Stehlíkem a jedním z domácích hráčů. Hra 3 na 3 byla vodou na plavský mlýn, kteří odvolali brankáře a mohli tak hrát klasickou přesilovku 4 na 3. Tu také nakonec využili, když se prosadil Jiříček, stalo se tak ale pouhých 11 sekund před koncem. Přestože to plavští ještě v závěrečných sekundách zkusili a mnoho nechybělo, aby se znovu prosadil Jiříček, na skóre se už nic nezměnilo. Plavští tak Lafetě podlehli 3:4.