4 NOVOTNÝ Jiří 1   4   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 1 3
8 STEHLÍK František 1 3 6    - 18 LONSMÍN Tomáš 1 3 3
9 TÁCHA Pavel 3   3    - 19 VAZDA Radek   2 3
12 STEHLÍK David     7    - 20 KOPIC Petr     0

V třeskutém mrazu odcestovalo plavské "béčko" k dalšímu utkání do Čejkovic, kde se mu do cesty tentokrát postavilo mužstvo HBC Zavadilka-Čakov.

Plavští začali proti nekompletnímu soupeři raketově. Hned ve 2. minutě zamířil přesně P. Tácha, o minutu později Jiříček dorazil do sítě svou vlastní střelu a bylo to 0:2. V 6. minutě se svého prvního gólu v plavském dresu dočkal Matuschka, který si počínal důrazně po Stehlíkově střele. Ve 12. minutě zasáhl jeden z domácích obránců vysokou holí Kopice a plavští v přesilovce trestali bleskově. Po 2 sekundách využil přesilovku Novotný. Hosté působili v obraně odevzdaně, a tak ještě do konce úvodní části přidali další góly P. Tácha a Matuschka.

V úvodní minutě druhé části vypíchl domácímu obránci míček Fendek a nájezd zakončil blafákem mezi betony. Poté přišli ke slovu i domácí, kteří potrestali plavský nedůraz před vlastní brankou. Pak ale zase stříleli hosté. Ve 28. minutě mířil přesně T. Lonsmín a poté se dvakrát prosadil Fendek, který tak zakulatil skóre na desítku.

I začátek závěrečné části vypadal na pořádný brankostroj. Ve 42. minutě potěšil plavského pokladníka P. Táchu svým premiérovým gólem F. Stehlík a o 3 minuty později přidal svůj čtvrtý gól Fendek. Ve 47. minutě přišli ke slovu i domácí, vzápětí ale zaznamenal hattrick P. Tácha. A protože v závěrečné desetiminutovce žádná z šancí gólem neskončila, byla to zároveň i poslední branka utkání. Plavští tak zvítězili vysoko 13:2.