4 NOVOTNÝ Jiří     1 4 - 18 LONSMÍN Tomáš     1 4
8 STEHLÍK František     3    - 19 VAZDA Radek 1   1
9 TÁCHA Pavel     1    - 20 KOPIC Petr   1 1
12 STEHLÍK David 2   3    -

Stejně jako "A" mužstvo nastoupilo i plavské "béčko" na čejkovickém hřišti proti mužstvu HC Čejkovice "B" a umocnilo tak fakt, že poslední listopadová neděle byla pro plavské hokejbalisty čejkovická.

Jestliže v utkání "áček" patřila první třetina domácím, v utkání "B" mužstev tomu bylo přesně naopak. Hned po pár sekundách získal Kopic vhazování v útočném pásmu, to následně vyhrál a úplně volný Vazda otevřel skóre. Poté několik šancí zlikvidovali pozorní brankáři, ve 13. minutě ale podruhé udeřilo. Stalo se tak opět po vhazování v útočném pásmu, které tentokrát vyhrál Fendek a D. Stehlík poslal míček do sítě. Stejná dvojice s v závěru první třetiny prosadila znovu a tak první třetina skončila 0:3.

Druhou třetinu začali dvěma přesilovkami domácí. Tu první ještě hosté ubránili, při druhé se ale už čejkovičtí prosadili a snížili. Poté zase několikrát zahrozili hosté. T. Lonsmína ve vyložené šanci sice domácí brankář skvělým zákrokem vychytal, v další podobné šanci ale Fendek nezaváhal a hosté vedli 4:1. Ve 38. minutě putoval na trestnou lavici T. Lonsmín a domácí v přesilovce opět snížili.

V závěrečné části jsme viděli několik dobrých šancí na obou stranách, oba brankáři ale chytali výborně. Blízko své první branky v plavském dresu byl v 50. minutě Matuschka, podle názoru rozhodčího ale dotlačil míček do posunuté branky. Vzápětí mohli snížit domácí, Pivec v plavské brance ale čaroval. Když se domácí pomalu začínali nadechovat k závěrečnému náporu, zasáhl jeden z jejich hráčů holí do hlavy Kopice a na začátku 59. minuty tak přišla plavská přesilovka. V ní hosté celkem logicky nikam příliš nespěchali, podrželi míček na svých hokejkách a cenné vítězství si s přehledem pohlídali.