8 STEHLÍK František     4   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 2 1 4
9 TÁCHA Pavel   1 3 2  - 20 KOPIC Petr 3   3
12 STEHLÍK David 2 1 4    -
19 VAZDA Radek 1 1 3 2  -

V 6. kole I. ligy nastoupilo plavské "B" mužstvo proti předposlednímu mužstvu prvoligové tabulky HBC Stoupa.

První třetina patřila favorizovaným domácím. Ti svého soupeře často zle svírali, ale dlouho měli značně vychýlenou mušku, výsledkem jejich snažení tak byly pouze 3 nastřelené tyčky. I hosté o sobě dali několikrát vědět, jejich dvě vyložené šance ale zlikvidoval pozorný plavský brankář Beneš. Gólu se tak nakonec přece jenom dočkali domácí, postaral se o něj ve 13. minutě Jiříček.

Další obrovské šance si domácí připravili v přesilovce ve 24. a 25. minutě. Fendek ovšem před okrytou brankou mířil pouze do tyčky a Kopic trefil pouze lapačku hostujícího brankáře. Po dalším závaru se ale Kopic přece jenom trefil a domácí vedli 2:0. O 2 minuty později mířil přesně znovu Kopic a bylo to 3:0. Vzápětí do sítě dopravil míček i Fendek, protože tak ale učinil nohou, rozhodčí branku neuznali. Střeleckou odpovědnost na sebe nakonec vzal jindy spíše sváteční střelec D. Stehlík, který se prosadil ve 35. a 40. minutě. Domácí tak po dvou třetinách vedli 5:0. O tom, že v této části soupeře jednoznačně přehráli, svědčí počet střel, který byl ve druhé třetině neuvěřitelných 26:1.

I závěrečná třetina patřila hokejbalistům z Plava. Ti sice řadu vyložených šancí zahodili, nakonec ale přece jen 3 další branky přidali. Ve 48. minutě se po zmatku před hostující brankou potřetí v utkání prosadil Kopic, hned vzápětí prokázal důraz a zároveň šikovné ruce Jiříček a o 3 minuty později zamířil přesně Vazda. Hosté se nakonec nevzmohli ani na čestný úspěch, a tak brankář Beneš, který zaskočil za pracovně zaneprázdněného Pivce, může slavit svou první letošní nulu.