4 NOVOTNÝ Jiří 2   5   - 20 KOPIC Petr 1 2 5
8 STEHLÍK František     1 2  - A TÁCHA Zdeněk 3 4 5 2
9 TÁCHA Pavel 2 2 6    -
12 STEHLÍK David   2 2    -

K utkání 2. kola I. ligy AHbK přijel do Plava loňský finalista TJ Lafeta. Formu z loňského play off, stejně jako posily, které ji vloni do finále pomohly, ale nechala doma a tak jasnými favority byli domácí.

Ti se proti úporné obraně a kouskované hře dlouho nemohli dostat do tempa, takže jsme v úvodu utkání žádnou úchvatnou podívanou neviděli. Až ve 14. minutě se plavským podařilo soupeřovu obranu rozhýbat, do vzniklé mezery vnikl Z. Tácha a tváří v tvář brankáři Vobrovi nezaváhal. V 19. minutě hráli plavští přesilovku, míček se po rychlé kombinaci dostal k P. Táchovi, jehož střela s přispěním teče jednoho z bránících hráčů skončila v síti. V poslední minutě úvodní části ještě utrpěl tržnou ránu na obočí plavský debutant F. Stehlík a domácí tak na přelomu první a druhé třetiny mohli hrát čtyřminutovou přesilovku.

Ta se jim sice příliš nevydařila, chvíli po jejím skončení ale zakombinovala v útočném pásmu dvojice Z. Tácha - Kopic a Tácha zvýšil na 3:0. O 2 minuty později vyhrál buly v útočném pásmu Fendek a P. Tácha přidal čtvrtou branku domácích. Ve 29. minutě našel Z. Tácha před brankou číhajícího Novotného a ten se nemýlil. Poslední gól druhé třetiny vstřelil ve 35. minutě ze samostatného nájezdu Kopic a domácí tak po dvou třetinách vedli 6:0.

I závěrečná třetina patřila domácím. Ve 45. minutě překvapil brankáře Vobra pohotovou střelou Jiříček a o minutu později mířil přesně neméně pohotově Novotný. Ve 49. minutě přišel plavský brankář Beneš o šanci na vychytání nuly, když mu při přesilovce Lafety propadla střela mezi betony. Poté zase přišli ke slovu domácí, kteří zásluhou Z. Táchy a Jiříčka vytáhli skóre na desítku. Poslední slovo nakonec patřilo důrazným útočníkům Lafety, kteří po závaru před Benešem snížili, to už ale domácím příliš vadit nemuselo.