5 SRBENÝ Tomáš 3   12   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 8 12
18 LONSMÍN Pavel   1 7 2 - B TÁCHA Jan 3   7
19 PÁVEK Karel  1 4 7   -
68 POSTL Josef  4 2 12   -

Po čtrnáctidenní zápasové přestávce nastoupil HBC Plav na svém hřišti proti mužstvu HBC Zavadilka-Čakov. Zavadilka v posledních utkáních vyválčila několik bodů, plavští se naopak poněkud trápili, takže se dalo očekávat, že hosté budou srdnatě vzdorovat.

Opak byl ale pravdou. To, jakým směrem se bude utkání ubírat, ukázaly hned první dvě minuty. Po 50 sekundách totiž na kruhu napřáhl Pávek a jeho projektil rozvlnil síť poprvé. Přesně o minutu později střílel po Táchově vyhraném vhazování Srbený a domácí velmi rychle vedli 2:0. Zaskočení hosté se poté přece jen poněkud rozkoukali a také několikrát zahrozili, přítrž jejich snaze ale učinil v 11. minutě Postl, který si tělem pokryl míček a z otočky mířil přesně k tyčce. Ve 14. minutě zametl Pávkovu přihrávku do sítě Říha a o minutu později střílel přesně kolem vyrážečky hostujícího brankáře Kopic. Skóre úvodní části uzavřel v 20. minutě Srbený, když doslova zkopíroval gólovou situaci z druhé minuty.

I ve druhé třetině jednoznačně kralovali domácí. V 22. minuty vyřešil přečíslení dva na jednoho J. Tácha střelou a zvýšil na 7:0. Poté přišlo několik šancí Zavadilky, brankář Beneš byl ale bezchybný, a tak přišla plavská gólová smršť. Načal ji ve 30. minutě chytrým gólem zpoza branky Z. Tácha. Ve 33. minutě přišly hned dvě branky, o které se postarali Říha a Kopic a bylo to 10:0. Druhou desítku načal hned o minutu později Postl a vzápětí předvedl rychlé nohy a přesnou střelu z plného běhu svým typickým způsobem Říha. Ve 38. minutě předvedl neuvěřitelný slalom zakončený elegantním blafákem Z. Tácha a domácí tak po dvou třetinách vedli 13:0.

Závěrečná třetina se nesla v duchu těch předchozích dvou. Domácí na hřišti kralovali, přidali dalších 6 gólů a navíc si bez větších problémů pohlídali třetí nulu na kontě brankáře Beneše. Brankostroj závěrečné části načal ve 47. minutě Z. Tácha, když si zopakoval blafák z druhé třetiny. V 50. minutě dosáhl svého třetího gólu dělovkou pod horní tyčku Srbený a o dvě minuty později završil hattrick rovněž Postl. V 54. minutě mířil přesně J. Tácha, v 56. minutě počtvrté v utkání skóroval Postl a za další minutu zvýšil na 19:0 J. Tácha, který rovněž dosáhl hattricku. Na spadnutí byl i jubilejní dvacátý gól, J. Tácha a Postl ale v dobrých střeleckých příležitostech neuspěli. Domácí tak zvítězili "pouze" 19:0.