5 SRBENÝ Tomáš   1 7   - 99 TÁCHA Zdeněk 2 4 7
18 LONSMÍN Pavel     3   - B TÁCHA Jan 1   3
19 PÁVEK Karel  2   4   -
68 POSTL Josef  2   6   -

Ve 14. kole Extraligy AHbK přivítal HBC Plav na svém hřišti Krumlovskou, tedy soupeře, který zatím jako jediný dokázal nad plavskými hokejbalisty zvítězit. Domácí se museli obejít bez útočníků Šívra a Trněného. Potřetí tak letos nastoupil mladík J. Tácha.

Do utkání lépe vstoupili domácí. Už ve 4. minutě prošel středním pásmem Postl, pohotovou střelou překvapil brankáře Vobra a domácí vedli. Asistenci na tento gól si připsal brankář Beneš. Domácí tato branka povzbudila a i nadále byli nebezpeční. Druhý gól ale dlouho nepřicházel a tak několikrát zazlobili i hokejbalisté Krumlovské. Skórovat ale nedokázali. Uklidnění pro domácí přišlo v závěru úvodní části. V 16. minutě poslal lobem Z. Tácha na zteč Kopice, ten tváří v tvář Vobrovi tentokrát nezaváhal a pověsil míček pod horní tyčku. Kopic mohl vzápětí přidat třetí plavský gól, mířil ale pouze do tyčky odkryté branky. Plavští se tak dočkali až v poslední minutě první části. To Říha našel mezi kruhy číhajícího Pávka a ten střelou mezi Vobrovy betony zvýšil na 3:0.

Druhá třetina přinesla podobný obrázek jako třetina první. Domácí měli převahu, ale naráželi na připravenou obranu soupeře a pozorného brankáře Vobra. Hosté občas hrozili z protiútoků, jejich četnost se ale v průběhu druhé třetiny postupně snižovala. Plavští se svého gólu dočkali ve 34. minutě, kdy Z. Tácha zpoza branky přihrál Říhovi, který nedal Vobrovi šanci. Ve 36. minutě přišla přesilovka Krumlovské a Tomaškova střela od modré, která prošla mezi Benešovými betony. Po dvou třetinách tak domácí vedli 4:1.

V závěrečné třetině domácí svůj tlak ještě vystupňovali, hostům zřejmě poněkud došly síly, a tak závěrečná část přinesla šest branek v síti Krumlovské. Brankostroj začal ve 45. minutě Kopic, jenž poslal do prázdné branky nezištnou přihrávku Z. Táchy. O 3 minuty později se své premiérové branky v "A" mužstvu dočkal J. Tácha poté, co si počínal důrazně jak za brankou, tak před ní. Poté se v rozmezí jedné minuty dvakrát prosadil kanonýr Z. Tácha. Nejprve k němu sklepnul Srbeného pas Kopic a vzápětí za překvapeného Vobra tečoval Kopicovu přihrávku. V 56. minutě se podruhé v utkání prosadil střelou z mezikruží Pávek a o minutu později uzavřel skóre střelou mezi brankářovy betony Postl. Domácí tak zvítězili jednoznačně 10:1.