5 SRBENÝ Tomáš     3   - 20 KOPIC Petr   1 1
18 LONSMÍN Pavel     3   - 97 ŠÍVR Jan 1 1 3 2
19 PÁVEK Karel 1   3   - 99 TÁCHA Zdeněk 2   3
68 POSTL Josef 1   3 2 -

Stejně jako v loňské sezóně poslal los plavské hokejbalisty k poslednímu utkání kalendářního roku do Čejkovic, aby se s místními hokejbalisty utkali o čelo extraligové tabulky.

Po předzápase, který obstarala "B" mužstva obou klubů a který byl pro změnu šlágrem 11. kola I. ligy, začali plavští jako z partesu. Už ve 3. minutě zaskočil domácího brankáře, který zřejmě očekával přihrávku, Tácha a hosté celkem lacino vedli. Vzápětí mohli domácí vyrovnat, leč nestalo se a z protiútoku zvýšil na 2:0 pro hosty střelou od modré čáry Pávek. Domácím chvilku trvalo, než se z úvodního šoku vzpamatovali, nicméně ve druhé polovině úvodní třetiny několikrát zahrozili více než nebezpečně. Beneš v plavské brance ale působil velice jistě. A protože ani čejkovický brankář už v úvodní části nezaváhal, na skóre se do konce úvodní třetiny nic nezměnilo.

Druhá třetina začala pro hosty ještě lépe než ta první. Hned v úvodní minutě nahodil Říha míček na branku téměř z brankové čáry a ten překvapení všech skončil v síti. Poté získali mírnou převahu domácí, kteří si před Benešem vytvořili několik nebezpečných závarů, plavský brankář ale kapitulovat nehodlal. Ani plavští se ale nesoustředili pouze na obranu a tak byl k vidění hokejbal skutečně výborné kvality. V dobrých příležitostech mířili pouze do domácího brankáře Šívr a Lonsmín. Přes řadu šancí na obou stranách jsme se tedy ve druhé třetině dalšího gólu nedočkali.

Do závěrečného dějství tedy plavští vstupovali s tříbrankovým náskokem a bylo zřejmé, že Čejkovice ještě více přitvrdí a vsadí vše na útok. To však byla voda na plavský mlýn. Hostům totiž ve 44. a 45. minutě vyšly dva brejky a bylo prakticky rozhodnuto. Nejprve z pravé strany prostřelil brankáře Šívr a vzápětí další nájezd zakončil Tácha pod horní tyčku. Domácí se sice jen tak vzdát nehodlali a snažili se alespoň o zkorigování skóre. To se jim díky pozorné plavské obraně v čele s výborným Benešem nepodařilo, naopak v 57. minutě přidal Postl šestý plavký gól, když se před branku probil způsobem, za který by se nemusel stydět ani slavný ruský tank T-34 a dotlačil míček až za brankovou čáru. Opticky naprosto vyrovnané utkání tak nakonec skončilo jednoznačným plavským vítězstvím 6:0. Plavský brankář Beneš si tak připsal poněkud překvapivou, ale naprosto zaslouženou nulu - druhou v letošní sezóně.