5 SRBENÝ Tomáš     3   - 97 ŠÍVR Jan 2 2 5 2
19 PÁVEK Karel  1 1 5   - 99 TÁCHA Zdeněk 2   3
B NOVOTNÝ Jiří  1   5   -
B TÁCHA Pavel   2 3   -

Po týdenní přestávce odcestoval HBC Plav do Čejkovic k utkání s mužstvem HBC Zavadilka-Čakov. Musel se obejít bez obránců Lonsmína a Postla, jež nahradili hráči "B" mužstva Novotný a P. Tácha.

Plavští začali na mokrém a hodně kluzkém hřišti dobře. Už ve 2. minutě vybojoval důrazným forčekingem míček Šívr a ač byl tvrdě atakován, otevřel skóre. Na 2:0 pro hosty mohl vzápětí zvýšit Z. Tácha, jeho dva bekhendové blafáky ale skončily v lapačce domácího brankáře. Z. Tácha si spravil chuť v 10. minutě, kdy přesnou střelou nad lapačku konečně protrhl tři utkání trvající střeleckou smůlu. Poté převzali iniciativu domácí, kteří ukázali, proč v minulém kole získali první dva ligové body a proč v letošní sezóně na rozdíl od loňska herně drží krok s řadou soupeřů. Několik jejich šancí ale skončilo na pozorném Benešovi, a tak první třetina skončila výsledkem 0:2.

I úvod druhé části patřil Zavadilce, která si v její úvodní desetiminutovce připravila několik stoprocentních šancí. Beneš ale odolal a udeřilo tedy na straně druhé. Ve 28. minutě napřáhl na modré Pávek a zvýšil na 3:0. Tento gól hosty viditelně uklidnil. Ve 38. minutě navíc tečoval Pávkovu střelu držadlem hole Říha a míček skončil v brance Zavadilky počtvrté.

V úvodu závěrečné třetiny hráli plavští přesilovku a po gólu volaly střely, které vyslal Kopic a Z. Tácha. Kopic ovšem minul odkrytou branku a Tácha v závaru míček do sítě neprotlačil. Hosté si tak na svou gólovou radost museli počkat až do 45. minuty. To domácí obraně unikla dvojice Z. Tácha - Kopic a svůj nájezd (byť poněkud krkolomě) proměnila. Vzápětí se mezi kruhy uvolnil Šívr a zvýšil na 6:0 pro hosty. O minutu později to bylo po přesné Novotného střele od modré už 7:0 a bylo znát, že domácím pomalu docházejí síly. Po řadě jejich neproměněných šancích asi zejména síly psychické. V 56. minutě dotlačil míček skotačící v brankovišti do sítě Kopic a stanovil konečné skóre 0:8. Vzápětí sice odešel na trestnou lavici Šívr, ale domácí svůj čestný úspěch nevstřelili ani v přesilové hře. Plavský brankář Beneš se tak mohl radovat ze své první letošní nuly.