5 SRBENÝ Tomáš     2   - 97 ŠÍVR Jan 2 1 4 2
18 LONSMÍN Pavel     4   - 99 TÁCHA Zdeněk     2 4
19 PÁVEK Karel  1 2 4 2 -
68 POSTL Josef  3   2 2 -

V 6. kole přivítal HBC Plav na svém hřišti hokejbalisty z Dobré Vody. Přestože to několik dní před utkáním vypadalo, že nebude moci nastoupit hned čtveřice plavských hráčů, chyběl nakonec pouze Trněný.

Úvod utkání byl poměrně divoký. Hned po několika sekundách se zjevil v dobré šanci Pávek a vzápětí musel vytáhnout skvělý zákrok i plavský brankář Beneš, na něhož se řítil soupeř naprosto osamocený. Skóre se poprvé změnilo o minutu později. To na modré napřáhl Pávek a jeho projektil se zastavil v pravém horním růžku hostující branky. Poté se začalo prakticky nepřetržitě vylučovat a asi 12 minut v kuse se téměř neustále prolínaly přesilové hry obou mužstev. Hned tu první využil střelou od modré Postl a domácí tak v 5. minutě vedli 2:0. Další gól mohli přidat v 8. minutě Kopic a v 16. minutě Říha, jejich samostatné nájezdy ale gólem neskončily.

Ve 22. minutě odešel na trestnou lavici Pávek a hosté ke snížení využili toho, že měl Beneš zakrytý výhled. Přesto i druhá třetina patřila herně jednoznačně domácím. Jen jejich poněkud rozpačitá koncovka zapřičiňovala to, že skóre bylo dlouho poměrně vyrovnané. Jediný plavský gól ve druhé třetině vstřelil ve 29. Šívr, jenž našel skulinku mezi betony dobrovodského brankáře.

V úvodu závěrečné třetiny hráli sice domácí v oslabení, soupeřově obraně ale unikl Šívr a zvýšil na 4:1. Ve 48. minutě pláchl opět Šívr a jeho akci dokončil Říha. Hosté sice vehementně protestovali, že míček nepřekročil brankovou čáru, rozhodčí ale gól uznal. Protesty dobrovodských hokejbalistů ostatně nebyli nic výjimečného, do mnohdy naprosto zbytečných diskusí s rozhodčími se pouštěli prakticky po celé utkání a soustředili se na ně daleko více než na samotnou hru. To byla samozřejmě voda na plavský mlýn, kteří si v závěru vytvářeli šance jak na běžícím pásu. V 52. minutě situaci tři na jednoho trojice Kopic - Postl - Tácha překombinovala a v 55. minutě Šívrův gól nakonec nebyl uznán pro předchozí údajné přerušení hry. Domácí se tak dalších gólů dočkali až v závěrečné pětiminutovce. V 56. minutě střílel po buly přesně Postl a tentýž hráč v závěrečné minutě zakončil další přečíslení tři na jednoho a stanovil tak konečné skóre 7:1.