4 NOVOTNÝ Jiří 1   4 2 - 8 TÁCHA Matěj 2   3 2
9 TÁCHA Pavel     2    - 10 TÁCHA Jan 1   1
12 STEHLÍK David     0    - 13 JIŘÍČEK Miroslav   1 2
20 KOCOUREK Lukáš     2 2  - A TÁCHA Zdeněk 1 2 3
A PÁVEK Karel 2 1 4 2

V závěrečném kole I. ligy AHbK nastoupilo plavské "béčko" proti "B" mužstvu Čejkovic a svedlo s ním souboj o celkové prvenství v této soutěži. Protože domácí postrádali Vazdu a Sokolíka, neponechali nic náhodě a posílili se o 2 hráče "A" mužstva Pávka a Z. Táchu.

Úvodní desetiminutovka přinesla spíše opatrný vyčkávací hokejbal. Hned ve druhé minutě sice za katr putoval Pávek, vzápětí ho ale následoval i čejkovický hráč, takže oba týmy sehráli pouze krátké přesilovky. Další vyloučení přišlo v minutě dvanácté a domácí přesilovku velmi rychle využili. Do černého se z levé strany trefil obránce Novotný. Poté dostali možnost zahrát si přesilovku i hosté, plavští se ale bez větších problémů ubránili. V 19. minutě vyhrál Fendek buly v útočném pásmu a Pávkova střela propadla čejkovickému brankáři do sítě. Domácí tak úvodní třetinu vyhráli 2:0.

Ve 23. minutě vytvořila dvojice Bartizal - J. Tácha v soupeřově obranném pásmu pořádný zmatek a J. Tácha upravil na 3:0. O 3 minuty později se po pravé straně prosmýkl Jiříček a jeho nezištnou přihrávku uklidil do sítě M. Tácha. Po této brance domácí trochu polevili a tak o sobě dali vědět i do té doby trochu zakřiknutí hosté. Ve 30. minutě dokázali před Pivcem vyrobit neuvěřitelný závar, ten ale odolal a když už byl překonán, zaskočil za něj na brankové čáře obětavý Novotný. Čejkovický nápor nakonec definitivně utnul M. Tácha, který ve 37. minutě využil zaváhání brankáře a pohotově doklepl míček do hostující sítě popáté.

Závěrečná třetina přinesla z plavské strany velmi dobrý taktický výkon, a tak nejenže soupeře do příliš mnoha šancí nepustili, sami přidali další 2 branky. V 50. minutě zvýšil Z. Tácha na 6:0 a v 54. minutě skóroval Pávek dokonce ve vlastním oslabení. Závěr utkání si domácí bez problémů pohlídali a mohou se tak radovat z prvoligového prvenství. Brankář Pivec navíc vychytal svou druhou letošní nulu.