9 TÁCHA Pavel   1 3    - 10 TÁCHA Jan 1 1 2
12 STEHLÍK David     2    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 1 5
14 SOKOLÍK Miroslav   4 3    - 19 VAZDA Radek 3 2 5
20 KOCOUREK Lukáš   2 4

Po hodně dlouhé zápasové pauze nastoupilo "B" mužstvo HBC Plav na svém hřišti proti Samsonu. Během třítýdenní pauzy všichni hráči doléčili drobné šrámy a nemoci, a tak plavští nastoupili v kompletním složení.

A začali s chutí. Tlak první řady ještě gól nepřinesl, ale jen co na hřiště přišla druhá plavská čtyřka, vypálil z křídla J. Tácha a střelou nad vyrážečku brankáře Obložinského otevřel skóre. Přestože měli domácí i nadále převahu, na další gól jsme si museli počkat až do 16. minuty, kdy se trefil Novotný.

Hned v úvodní minutě druhé třetiny vyslal Kocourek dlouhou přihrávkou na zteč M. Táchu a ten bekhendem zvýšil na 3:0. Ve 24. minutě Novotného dělovka ještě minula cíl, Novotný si ale vše vynahradil o tři minuty později a domácí vedli 4:0. Poté několikrát zahrozili i hosté a ve 33. minutě z dorážky snížili. Závěr druhé části ale patřil domácím. Hostující obrana nestačila a mezi 34. a 40. minutou kapitulovala hned čtyřikrát. Plavské góly postupně zaznamenali Vazda, Jiříček, Bartizal a Fendek.

V závěrečné části bylo vidět, že je o výsledku prakticky rozhodnuto. Obě mužstva myslela více na útok než na obranu a tak jsme se dočkali dalších pěti branek. Ve 41. minutě zvýšil na 9:1 Vazda a o čtyři minuty později zaokrouhlil skóre na desítku Fendek. Potom přišli ke slovu i hosté, kteří ve 46. a 52. minutě skóre kosmeticky upravili. Několik dalších šancí poté pochytali oba brankáři, ale nakonec jsme se přece jen ještě jednoho gólu dočkali. V 59. minutě se potřetí v utkání totiž trefil Vazda a stanovil tak konečné skóre 11:3.